Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiiPhone 6s 12 MP kamera ile gelebilir

  iPhone 6s 12 MP kamera ile gelebilir

  mediatrend

  Apple iPhone 6s ailesinde 12 megapiksel arka kamera modülünün kullanılacağı iddiası bir kez daha gündeme geldi. Şirketin Çin’de Foxconn adlı üretici tarafından gerçekleştirilecek parça birleştirme sürecinde çalışacağını ifade eden bir kişi tarafından paylaşılan bir görsele göre iPhone 6s kamerası çeşitli geliştirmelerle gelecek.

  Bir paylaşım sitesinde yer alan daha sonra ise hesaptan kaldırılan görselde iPhone 6s’in 12 megapiksel ana kameraya sahip olduğu görülüyor. Öte yandan kamera biriminin saniyede 240 kare slow motion görüntü kaydı ile 4K video kaydına da olanak tanıdığı ortaya çıkıyor.

  iphone6s

  Söz konusu belge her ne kadar gerçek olabilme ihtimali taşısa da net bir doğruluk payının bulunmadığını belirtmek gerekiyor. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın 16 megapiksel kameraya sahip olabileceği de yoğun şekilde iddia edilmekte, bu noktada kesin bilginin ise daha önceki süreçler dikkate alındığında şirketin gerçekleştireceği iPhone lansmanından kısa süre önce ortaya çıkması muhtemel.

  iphone6s-mediatrend

   iPhone 6s’e ait olduğu iddia edilen kasaya dair görseller. 

  Apple’ın Eylül ayında tanıtılacak akıllı telefon modellerinde söz konusu özelliklerin doğruluğu henüz bilinmiyor, ancak bu tür belge ve görsellerin önümüzdeki süreçte de sıklıkla basına yansıması bekleniyor. iPhone 6s ile ilgili olarak aşağıdaki görülen fotoğraflar da kısa süre önce ortaya çıkmıştı. Gelecek dönemde tanıtılacak cihazın kasasına ait olduğu belirtilen görseller, iPhone 6s’in öncülü iPhone 6 ile tasarım anlamında aynı olduğunu ortaya koymuştu.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN