Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobiliPhone 15 Pro'ya gelecek AAA oyunlar

  iPhone 15 Pro’ya gelecek AAA oyunlar

  Apple’ın yeni nesil iPhone modelleri hayli beğenildi. Peki iPhone 15 Pro’ya gelecek AAA oyunlar hangileri? İşte bu sorunun yanıtı.

  Apple yeni nesil iPhone modellerini geçtiğimiz ay düzenlediği etkinlikle tanıttı. Etkinlikte daha önceden de bilindiği üzere iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro ve 15 Pro Max modelleri tanıtıldı. Yeni nesil iPhone modelleri tanıtılmadan sızdırılan bilgilerinin bir çoğunun gerçek olduğu da etkinlik sonrasında belli oldu.

  Etkinlikten önce çok fazla söz edilmeyen ise Apple’ın yeni nesil A17 yongasının gücüydü. Apple bu yonga setinde özellikle GPU tarafında önemli atılımlar yapmış ve AAA oyunları mobil telefonlarda oynatabilecek kadar güçlü bir yonga tasarlamıştı.

  Nitekim etkinlikte en çok dikkat çeken şeylerden birisi de iPhone 15 Pro ve Pro Max’te boy gösterecek olan AAA oyunlar oldu.

  Etkinlikte ilk etapta iPhone 15 Pro ve Pro Max’te boy gösterecek olan yapımlardan kesitler de sunuldu. Peki bu yapımlar hangileriydi? Dilerseniz bu oyunları ufaktan hatırlayalım.

  iPhone 15 Pro’ya gelecek AAA oyunlar

  Resident Evil Village ve Resident Evil 4 Remake

  iPhone 15 Pro ve Pro Max’a gelecek ilk oyunlardan 2’si Capcom imzası taşıyacak. Bu oyunlar kısa süre önce satışa çıkmış olan Resident Evil Village ve Resident Evil 4 Remake olacak. Bilindiği üzere her iki oyunda da zombiye dönüşmüş çeşitli yaratıklarla mücadele ederek sırlar ardına gizlenmiş olan bazı gizemleri ortaya çıkarmaya çabalıyoruz.

  Assassins Creed Mirage

  Assassin’s Creed Mirage İnceleme
  Assassin’s Creed Mirage İnceleme

  İlk etapta Assassins Creed Odyssey için bir eklenti olarak planlanan AC Mirage, sonrasında ise bağımsız bir oyun olarak satışa çıkmıştı. AC serisinin özüne sağdık kalınarak geliştirilen AC Mirace, oldukça beğenilmişti. Bu yapım şimdi de iPhone kullanıcıları için satışa çıkacak.

  Death Stranding DC

  Kojima’nın en çok beğenilen işlerinden biri olan Death Stranding, PlayStation ve PC’nin ardından şimdi de iPhone 15 Pro’da boy gösterecek. Kabaca kargo simülasyonu olarak tanımlayabileceğimiz Death Stranding, oyun severlere farklı bir macera vaat ediyor.

  The Division Resurgence

  The Division evreninde geçecek olan Resurgence’de yine kıyamet sonrası dünyada, bize kalan envanterlerle verilen görevleri yerine getirmeye çabalayacağız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN