iPhone 12’nin ekranı nasıl olacak?

0

iPhone 12 serisi hakkında uzun zamandır birçok bilgi karşımıza çıktı. Güvenilir ve güvenilir olmayan kaynaklardan birçok haber görsek de gelen yeni bir bilgi herkesi heyecanlandırdı. Uzun zamandır birçok konuda sızıntılar ile gündeme gelen Ming-Chi Kuo bizlere yeni bilgiler verdi. iPhone 12 ekranı ve fiyatları hakkında önemli bilgiler sızdırıldı!

iPhone 12 hakkında önemli bilgiler var!

iPhone 12’nin nasıl olacağı hakkında uzun zamandır konuşuluyordu. Ortaya çıkartılan  yeni bilgiler kapsamlı bir sızıntı olarak bizlere birçok bilgi verdi. Yeni sızıntılar ile beraber, artık yeni iPhone serisinde LCD panel görmeyeceğimiz kesinleşti. Tüm iPhone’lar OLED ekran kullanacak.

Sızdırılan 4 farklı iPhone bulunuyor. Bu iPhone’ların hepsi OLED ekran kullanıyor ve görselde de görüldüğü gibi farklı ekran boyutlarına sahipler. Ekran paneli ve büyüklüğü hakkında ortaya çıkan bilgiler ile beraber bu telefonların fiyatları da ortaya çıktı.

– 5.4 inç iPhone 12: 649 dolar
– 6.1 inç iPhone 12: 749 dolar
– 6.1 inç iPhone 12 Pro: 999 dolar
– 6,7 inç iPhone 12 Pro Max: 1099 dolar

Listeye bakıldığı zaman, artık uygun fiyatlı iPhone’ların her seride olmaya başlayacağını görüyoruz. Apple’ın 649 dolar fiyat etiketine sahip bir OLED ekranlı iPhone satması uzun zamandır tahmin dahi edilemeyen bir bilgiydi.

Cevap bırakın