iPhone 12 tanıtım tarihi her an açıklanabilir

0

Her yıl, Eylül ayı gibi karşımıza çıkan en yeni iPhone’lar için zaman daralırken, kullanıcılar giderek heyecanlanmaya başladılar. iPhone 12 tanıtım tarihi için ise son sızıntılar gelmeye başladı.

iPhone 12 tanıtım tarihi için zaman daralıyor!

Apple’ın en yeni telefonları olacak 4 farklı model karşımıza çıkacak. Bu 4 farklı model için ise gelen son sızıntı, belki de en çok beklenilen sızıntılar arasındaydı. Yurt dışındaki teknoloji editörleri arasında yer alan ve teknoloji dünyasında sızıntılar ile tanınan Jon Prosser, Apple’ın 8 Eylül tarihinde bir basın bülteni yayınlayacağını duyurdu.

İddialara göre bu basın bülteni içerisinde iPhone 12 tanıtım tarihi ile ilgili bilgiler yer alacak. Bu bilgileri şu anda bilmesek bile, iPhone tanıtım tarihleri için gelen her bültenin ardından yeni iPhone’lar 2 haftanın ardından tanıtıldı. Kısacası, eğer yarın beklenen bülten yayınlanırsa, iPhone 12 serisi tam 2 hafta sonra karşımıza çıkacak.

4 farklı iPhone 12 modelinin karşımıza çıkması bekleniyor. Bu iPhone modelleri, iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olarak adlandırılacak. Her model farklı özellikler eve fiyata sahip olacak. Ayrıca en uygun fiyatlı model iPhone 12, geçmiş nesillerde olduğu gibi LCD ekrana sahip olmayacak.

Cevap bırakın