iPhone 12 hakkındaki en önemli sızıntı geldi

0

Apple’ın önümüzdeki aylarda tanıtmasını beklediğimiz en yeni telefonu iPhone 12 hakkında bugüne kadar birçok sızıntı geldi. iPhone 12 sızıntıları arasında en dikkat çekicisi ise ortaya çıkan yeni bir fotoğraf oldu. Ortaya çıkan fotoğrafta iPhone 12 ekranı hakkında en çok merak edilen soru ortaya çıktı

iPhone 12 ekranı nasıl olacak sorusu cevaplandı

Apple, iPhone modellerini her yıl yeniliyor. Bu yıl iPhone 12 serisi karşımıza çıkacak ve tahmini olarak bu modelde geçmiştede olduğu gibi 3 farklı model yer alacak. Bu 3 farklı model arasında en uygun fiyatlı olacak model ise iPhone 12 olacak. iPhone 12 ekranı hakkında aşağıda gördüğünüz fotoğraf, yeni bilgiler ile beraber yakın zamanda sızdırıldı.

iPhone 12 ekranı hakkında sızdırılan görselde ortaya çıkan verilere göre, ilk defa uygun fiyatlı bir iPhone modeli OLED ekrana sahip olacak. Bu değişiklikle beraber yeni iPhone’larda bir daha LCD ekran göremeyeceğimiz kesinleşti. Ekrandaki bir diğer detay ise çentik oldu. iPhone 12 için sızdırılan bu fotoğrafa göre, çentik konusunda devamlı olarak söylenen küçülecek söylentisi tamamen yalanlanmış oldu.

Ekim ayının başında karşımıza çıkacak yeni modeller için daha çok sızıntı geleceği kesin ancak ekran konusundaki OLED müjdesi birçok kullanıcıyı sevindirecek.

Cevap bırakın