iPhone 12 fiyatı için yeni iddialar var!

0

Apple’ın iPhone 12 serisini tanıtması için oldukça az bir zaman kaldı. iPhone 12 serisi tanıtım tarihi yaklaşırken, iPhone 12 serisi fiyatları hakkında da bazı bilgiler ortaya çıktı

iPhone 12 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor

Apple, en yeni amiral gemisi serisini Eylül veya Ekim aylarında tüm dünyaya tanıtacak. Tanıtılan yeni telefonlar, en güçlü ve en yeni iPhone modelleri olacak. Hal böyle olunca, birçok kullanıcı bu modelleri merakla bekliyor ve fiyat konusunda şimdiden endişelenmeye başlıyor. Apple, bu endişelere yönelik güzel haberler ile karşımızda.

Apple hakkında ortaya çıkan sızıntılara göre, iPhone 12 fiyatları için Apple özel çalışmalar gerçekleştiriyor. iPhone 12 maliyeti konusunda araştırmalar yapan Apple, bahsettiğimiz maliyeti düşürmenin yolunu batarya üretim teknolojisini değiştirmekte bulmuş. Apple sızıntı haberleri ile gündeme gelen Ming-chi Kuo tarafından açıklanan detaylara göre Apple’ın yapacağı bu değişiklik, iPhone 11 batarya maliyetleri ile kıyaslandığında yüzde 30 ile yüzde 40 arasında değişen oranlarda daha uygun olacak.

Cevap bırakın