iPhone 12 fiyatı hakkında yeni iddialar var

0

Apple’ın WWDC 2020’yi düzenlemesi ve iPhone’ların yeni işletim sistemini tanıtmasının ardından gözler iPhone 12 serisine çevrildi. En çok merak edilen konular arasında kendisine yer bulan iPhone 12 fiyatı hakkında gelen bazı sızıntılar var.

iPhone 12 fiyatı bekleyenleri sevindirecek

iPhone 12 serisi hakkında şu ana kadar birçok iddia ortaya atıldı. Serideki tüm modellerin OLED ekran ile karşımıza geleceği ve 4 farklı iPhone modelinin bizlere sunulacağı şu anda kesin gibi duruyor. Son zamanlarda ise Twitter üzerinden gelen sızıntılara yeni bir tanesi daha ekledi. Twitter’da OmegaLeaks’in iddiasına göre, 5.4 inç iPhone 12 4G modelinin fiyatı 549 dolar olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Fiyat konusunda rakiplerine göre avantaj sağlayacak modelin özellikleri ise şu anda tam olarak belli değil.

Geçtiğimiz günlerde farklı iddialar da ortaya atılmıştı. iPhone 12 serisinin kutusundan çıkacak olan adaptörün 18 Watt gücünde değil, 20 Watt gücünde olacağını söylenmişti. Bu söylentiye sebep olarak ise birçok iddia ortaya atıldı. Atılan iddialara göre iPhone 12 serisinin batarya boyutu, genel olarak iPhone 11 serisinden daha büyük olacak. 18 Watt gücündeki adaptörün bu batarya boyutunu hızlı şarj etmesi yeterli olmayacağı için 20 Watt gücündeki adaptörlere geçileceği söyleniyor.

Cevap bırakın