iPhone 11’de kullanılacak mantıksal çevrim kartı ortaya çıktı

0

iPhone 11’in yeniden tasarlanan mantıksal çevrim kartı yeni sızdırılan görüntüde ortaya çıktı…

Apple’ın merakla beklenen en yeni akıllı telefonları Eylül ayında tanıtılacak. Bu noktada iPhone sezonuna yaklaştıkça, yeni iPhone modellerinden daha fazla görüntünün sızması artık normal hale gelmiş durumda. Telefonun genel olarak dışarıdan nasıl görüneceğini zaten biliyoruz. Bugün cihazın iç kısımlarına göz atacağız…

iPhone X, XS ve XR, L şeklinde mantıksal çevrim kartları kullandı. Yeni bir bilgi sızıntısı ise daha standart ve dikdörtgen mantıksal çevrim kartı tasarımına bir dönüş anlamına geliyor.

Yeni kamera modülü dışında iPhone 11 kasasında büyük görsel değişiklikler beklemesek de iç bileşenler için daha belirgin bir tasarım değişimi yaşanacak gibi görünüyor.

Amaç belli…

Apple, daha büyük bir bataryaya izin vermek ve yeni üç lensli kamera çıkıntılarına yer açmak için dahili mantıksal çevrim kartını yeniden tasarlıyor gibi duruyor. Düz bir dikdörtgen olarak, telefonun sağ tarafına yerleştirilip soldaki büyük bataryaya yer açıyor olmalı.

iPhone 11 dizilimi, sonbaharda Apple tarafından büyük olasılıkla Eylül ayının başlarında düzenlenen bir medya etkinliğinde duyurulacak.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın