iPhone 11 kamera özelliği, Samsung modellerine geliyor

0

Samsung, bu ayın başında Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e modelleri için Android 10 tabanlı One UI 2 beta güncellemesi müjdesini verdi. Kademeli olarak dağıtılacak olan güncelleme ile kullanıcılar bazı yeni özelliklere kavuşacak. iPhone 11 kamera özelliği de bunlardan biri.

iPhone 11 kamera özelliği Samsung dünyasına girecek

One UI 2 güncellemesi ile birlikte karanlık mod, odak modu gibi bazı yenilikler kullanıcılara sunulacak. Ayrıca, en yeni iPhone ailesindeki kamera özelliği olan ‘Slofie’ de yeni güncelleme ile Samsung dünyasına giriş yapacak.

Ağır çekim video özelliğinin ekleneceği telefonlar böylece yavaşlatılmış video kaydına olanak sağlar hale gelecek.

Yeni iPhone ailesinde gördüğümüz bu özelliğin ne kadar kullanışlı olduğu tartışılır. Ancak, yine de Android’in iOS dünyasını takip eden bu hamlesi standart bir davranış.

Ortaya çıkan bir video, yeni özelliğin ön izlemesini bizlere sundu. Ancak, beta programında kaydedilen videoda bazı titremeler olduğu görülüyor. Bu titremelerin, One UI 2‘nin nihai sürümü ile ortadan kalkacağı düşünülüyor.

Samsung modellerine eklenecek olan yeni özelliği kullanmak için önce video kaydını başlatmak gerekiyor. Kayda başladıktan sonra oynatma hızı yavaşlatılıyor.

Daha önce de söylediğimiz gibi bu özelliği kullanan kullanıcı sayısı çok fazla olmayabilir. Ancak, yine de böyle bir video çekmek istediğiniz ek bir uygulamaya ihtiyaç olmaması oldukça önemli.

Cevap bırakın