iPhone 11, Galaxy S10’daki özellik ile geliyor!

0

Son dönemde amiral gemisi akıllı telefonlarda yer alan özelliklerden birisi de, ters şarj olmaya başladı. Huawei Mate 20 Pro modelinin kablosuz şarj özelliği sayesinde diğer telefonları şarj edebiliyor olması dikkat çekmeyi başarmıştı. Samsung kısa süre önce kullanıcılarla buluşturduğu Galaxy S10’da bu özelliğe yer verdi.

iPhone 11 kablosuz ters şarj ile gelecek!

Sektörde kablosuz şarj paylaşımı yani Wireless PowerShare olarak tanımlanan bu özelliğin yeni iPhone modellerinde kendine yer bulabileceği iddia ediliyor. Apple eko sistemini düşündüğümüzde kablosuz ters şarj kullanıcılara büyük bir avantaj sunacaktır.

yeni iPhone tasarımı

XS Max gibi batarya kapasitesi yüksek bir yeni iPhone modelini kullanarak Apple Watch’ınızı şarj edebileceksiniz. Aynı şekilde geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen AirPods 2’nin kablosuz şarj desteği var. Tabi, Apple’ın bu imkanı sunup sunmayacağı konusunda halen net bir bilgi bulunmuyor.

Ayrıca, kullanıcıları sevindiren bir diğer iddia kutu içeriğinin değişeceği. iPhone’larda hızlı şarj desteği olmasına rağmen kutudan halen 5W’lık adaptör çıkıyor. Nihayet hızlı şarj adaptörünün kutuya yerleştirildiği belirtiliyor.

Cevap bırakın