iPhone 11 bu akşam tanıtılıyor

0

Apple’ın merakla beklenen ‘yeni iPhone lansmanı’ bu akşam gerçekleşiyor. İşte detaylar…

Yılın en çok merak edilen akıllı telefon serisi için bekleyiş sona eriyor. Apple, 10 Eylül 2019, Türkiye saati ile 20:00’de yeni akıllı telefon modellerini tanıtacak. Şirketin yeni modellerinin ekran boyutları, kameraları, donanım özellikleri, tasarımları gibi farklı birçok konudaki detayı hakkında aylardır devam eden spekülasyonlar da böylelikle nihayete eriyor.

Teknoloji şirketinin en yeni akıllı telefon modellerine yönelik en önemli beklentilerden ikisi tasarım ve kamera etrafında şekilleniyor. Çoklu kamera trendine entegre hale gelmesi beklenen ‘tüm’ yeni iPhone modellerinde tasarım anlamında da bir dizi yeniliğin sunulması olası.

Öte yandan akıllı telefonların yeni Apple mobil işletim sistemi iOS 13 ile birlikte sunulacak olması da bir diğer ilginç detay. Beta versiyonu uzun süredir test halinde olan iOS’in ‘sonraki nesil’ versiyonunun yeni iPhone modellerinin lansmanıyla birlikte kısa süre içerisinde milyonlarca cihaz için indirilmeye hazır hale getirilmesi bekleniyor.

 Apple Watch da tanıtılabilir…

Apple Watch tarafında da güncelleme beklentisi söz konusu. Apple’ın akıllı saat serisini ilgi çekici sağlık özellikleri ve bir dizi yazılımsal yenilikle güncelleme ihtimali son derece yüksek. Son olarak şirketin yeni iPad modeli tanıtma olasılığı da azımsanmayacak kadar fazla. Geçtiğimiz aylarda iki yeni iPad tanıtan Apple, yeni bir model daha lanse edebilir.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

 

Cevap bırakın