iPhone 11 böyle görünebilir!

0

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı yeni akıllı telefon modellerinden iPhone 11’in tasarımına dair ‘tahminlerin ele alındığı’ bir video yayınlandı.

iPhone 11’le ilgili yeni bir video daha yayınlandı. YouTube üzerinden paylaşılan video, bir tasarımcı tarafından hazırlanırken ‘konsept’ olduğu vurgulandı. Ancak şu bir gerçek, videodaki iPhone her ne kadar konsept olsa da şimdiye kadar gündeme gelmiş birçok iddiayla örtüşen ayrıntılar içeriyor. Zira şimdiye kadar ki en gerçekçi iPhone 11 konsept videosu olarak yorumlanıyor.

Söz konusu videoda ince ekran çerçeveleri, sessiz modu tuşu ve ses kontrol düğmelerinin mevcut iPhone’lardakine göre daha farklı bir tasarımla ele alındığı görülüyor. Öte yandan iPhone 11’in mevcut nesil modellere göre ciddi değişimden geçmesi beklenmiyor. Bu doğrultuda öne çıkan detay elbette kamera sistemi ile ilgili. Yeni iPhone modellerinde özellikle arka kısımda bulunan kameraların diziliminde farklılıklar göze çarpacak gibi görünüyor.

Son olarak videonun bir tasarımcı tarafından hazırlandığını ve ConceptsiPhone adlı YouTube kanalında yayınlandığını hatırlatalım, yani birazdan izleyeceğiniz görüntüler henüz herhangi bir resmi özellik taşımıyor. İşte iPhone 11 konsept videosu sizlerle…

iPhone modellerinin en yenisi Eylül ayında sahnedeki yerini alacak. Merakla beklenen akıllı telefona dair ortaya çıkan bilgileri ‘Teknoloji Dostunuz’ MediaTrend sayfalarına taşımaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın