iPhone 11 Modelleri için En İyi Aksesuarlar

îPhone 11 ve iPhone 11 Pro modelleri için en iyi aksesuarlar

0

iPhone 11 modelinin piyasaya çıkmasıyla beraber iPhone 11 aksesuarları arayışı da artış gösterdi. iPhone 11 akıllı cihazların aksesuarlarını da bulabileceğiniz MediaMarkt mağazalarında satışta olan en iyi aksesuar çeşitlerini sıralıyoruz. Powerbank modellerinden araç telefon tutucu modellerine kadar geniş bir skalada ürünleri sıraladığımız bu listemizde iPhone 11 aksesuarlarını görebilirsiniz.

1- Apple Silikon ve Deri Kılıf modelleri

Apple Silikon Kılıf modelleri

İnce, hafif ve kolayca kavranabilen yapıda olan Apple silikon kılıf modelleri polikarbon ve esnek TPU karışımı bir malzemeden üretiliyor. Ayrıca Apple deri kılıf modelleri de mevcut. Siyah, şeffaf, pembe ve mavi renklerde bulunabilen kılıflar iPhone 11 telefonunuzu çizilmelere ve düşürmeye karşı koruma için Apple orijinal kılıf modelleri olarak dikkat çekiyor.

2- Apple Watch Series 5 (MWVF2TU/A S5)

Apple Watch Series 5 (MWVF2TU/A S5)

En yeni ve en güçlü Apple Watch modeli olan Apple Watch Series 5 yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni Hep Açık Retina ekran sayesinde saati ve kadranınızı daima gösteren saat modeli, Apple iPhone 11 telefonunuzla mükemmel bir uyum ile çalışıyor. Kalp atış hızınızı ölçen, çok yüksek veya çok düşük bir sonuç çıktığında sizi uyaran akıllı saat piyasanın en donanımlı akıllı saati konumunda. iPhone 11 aksesuarları arasında telefonunuza en yakışacak ürün Apple Watch olacaktır.

3- Apple AirPods 2. Nesil ve Kablosuz Şarj Kutusu

Apple AirPods 2. Nesil ve Kablosuz Şarj Kutusu

Daha uzun konuşma süresi, sesle Siri aktivasyonu ve yeni kablosuz şarj kutusu ile gelen yeni nesil AirPods modeli, iPhone 11 kullanıcılarının vazgeçilmezi olacak. 3,5 mm kulaklık girişi yer almayan iPhone 11 modelinde hem uyumluluk hem performans açısından en uygun kablosuz kulaklık modeli olan Apple AirPods 2. Nesil ve Kablosuz Şarj Kutusu tek şarjda 5 saat, şarj kutusu ile beraber ise 24 saate varan pil ömrü sunuyor.

4- Anker PowerCore II 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Anker PowerCore II 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Bir akıllı telefonun olmazsa olmaz aksesuarı haline gelen taşınabilir şarj cihazı ya da genel adıyla powerbank modelleri olarak dikkat çekiyor. Yeni modeller arasında yer alan Anker PowerCore II powerbank ise sunduğu 20000 mAh büyüklüğündeki bataryası ile iPhone 11 telefonunuzu günlerce şarj gereksinimine gerek kalmadan kullanmanızı sağlayacak. Çift USB çıkışı ile iPhone 11’den başka tablet ya da akıllı saat gibi cihazınızı da şarj edebileceğiniz ürün 18 Watt’a kadar hızlı şarj desteği sunuyor. Böylece iPhone 11 kutu içeriğinden çıkmayan hızlı şarj cihazına gerek kalmadan bu ürün ile hızlı şarj etmeniz mümkün olacak.

5- Apple MD826ZM/A Lightning Dijital AV HDMI Adaptör

Apple MD826ZM/A Lightning Dijital AV HDMI Adaptör

Apple’ın bir diğer orijinal ürünü olan MD826ZM/A Lightning Dijital AV HDMI Adaptör modeli iPhone 11 için ideal. Lightning konnektörü üzerinden iPhone ekranında görüntülenen uygulamaların, sunumların ve daha pek çok şeyin HDMI desteği sunan cihazlara1080p HD çözünürlüğe kadar görüntü kalitesiyle yansıtılmasını sağlıyor.

6- TTec AirCharger Pro 5.000 mAh Taşınabilir / Kablosuz Hızlı Şarj Aleti

TTec AirCharger Pro 5.000 mAh Taşınabilir / Kablosuz Hızlı Şarj Aleti

TTec AirCharger Pro, 5.000 mAh kapasiteli batarya ve kablosuz şarj standı fonksiyonlarını sunabiliyor. Hem şarja bağlı olarak hem de üzerindeki bataryası üzerinden şarj işlevine sahip. Böylece iPhone kablosuz şarj cihazı olarak kullanabileceğiniz AirCharger Pro, USB bağlantısı üzerinden kablolu şarja da imkan sağlıyor. Ayrıca bu ürünü iPhone şarj standı olarak da kullanabilir, masanızda dik konumda telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

7- SBS 10W Telefon Tutucu + Wireless Taşınabilir Şarj Cihazı

SBS 10W Telefon Tutucu + Wireless Taşınabilir Şarj Cihazı

Satın aldığınız iPhone 11 telefonunuz için en iyi telefon tutucu modeli olan SBS 10W Telefon Tutucu + Wireless Taşınabilir Şarj Cihazı üçü bir arada özelliğiyle beraber geliyor. Hem telefonunuzu ani fren vb. tepkilerde dahi sabit tutabilen yapıda olan bu ürün, aynı zamanda iPhone taşınabilir kablosuz şarj cihazı görevi de görüyor. Yani bu telefon tutucuya telefonunuz takılı olduğu sürece telefonunuz şarj olmaya devam edecek. Bu sayede seyahatlerinizde navigasyonunuzu kontrol ederken şarj ve kablo sorununu ortadan kaldırmış olacaksınız.

8- SanDisk UFM 32GB IOS Mini iXpand Lightning USB 3.0 Bellek

SanDisk UFM 32GB IOS Mini iXpand Lightning USB 3.0 Bellek

Sandisk’in  iXpand Mini modeli, iPhone üzerinden çekeceğiniz fotoğraflar, videolar ve diğer tüm dosyaları yedeklemek ve aktarım için en uygun bellek modeli durumunda. 32 GB depolama alanı sunan Sandisk iXpand Mini bellekte kalan depolama alanını da uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz.

9- TTec 2CKQC01K Speedcharger QC 3.0 Kablosuz Üniversal Araç Şarj Cihazı

TTec 2CKQC01K Speedcharger QC 3.0 Kablosuz Üniversal Araç Şarj Cihazı

TTec SpeedCharger 3.0, adındaki 3.0 takısını Quickcharge 3.0 desteğinden alıyor. iPhone 11’i hızlıca şarj edebilen ürün, araç çakmaklık girişinden gücünü alıyor. Sadece iPhone değil, tüm USB kablosu bulunan Android ve iOS cihazlarınızı bu araç şarj cihazı üzerinden şarj edebilirsiniz.

10 – CAMLINK CL-MPMOB10 Selfie Çubuğu

CAMLINK CL-MPMOB10 Selfie Çubuğu

iPhone 11’in ön kamerası ile daha geniş özçekim yapmak için tercih edebileceğiniz model CAMLINK CL-MPMOB10 Selfie Çubuğu olabilir. 73 cm uzunluğu ile oldukça geniş çekimler yapabilmenizi sağlıyor. Sadece telefon değil, tripod desteği olan 2 kg’a kadar herhangi cihazı bağlayabileceğiniz selfie çubuğu ile vlog çekimlerinizi de yapabilirsiniz.

Cevap bırakın