Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültüriPad Pro Türkiye fiyatı belli oldu

  iPad Pro Türkiye fiyatı belli oldu [Resmi]

  Apple iPad Pro serisinin Türkiye fiyatı ve satışa çıkacağı zaman aralığı resmi olarak açıklandı. Yapılan yazılı açıklamada iPad Pro’nun aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 40 farklı ülkede 11 Kasım 2015 tarihi itibarıyla ön siparişlerinin alınmaya başlanacağı ve cihazın en geç 13 Kasım Cuma gününden itibaren potansiyel kullanıcıları ile buluşacağı bilgileri paylaşıldı. Yanıtı en çok merak edilen soruların başında gelen iPad Pro Türkiye fiyatları da belli oldu.

  ipad-pro

  Buna göre üç ayrı renk seçeneği (gümüş, altın, uzay grisi) ile gelecek iPad Pro modellerinden 32 GB Wi-Fi’lı model 2999 TL’den satışa sunulacak. Bu fiyat, iPad Pro için başlangıç fiyatı anlamı da taşıyor. Üst model olan 128 GB depolama kapasitesine sahip, Wi-Fi+hücresel bağlantı özellikli iPad Pro ise 4099 TL’den satışa sunulacak. İlgili model, tarihteki en pahalı iPad modeli olarak da kayıtlara geçiyor. ipad-pro

  Apple yazılı açıklamasında yeni iPad Pro modellerinin Apple Store’lar, belli operatörler ve Apple Yetkili Bayileri’nde satışa sunulacağı bilgisinin yanı sıra yeni nesil aksesuarlara dair de fiyat bilgileri veriliyor. Buna göre Apple Pencil 379 TL, Smart Keyboard 649 TL, iPad Pro Smart Cover’lar 219 TL ve Yeni iPad Pro Silikon Kılıflar da 279 TL fiyat etiketleri üzerinden satışa çıkacak.

  ipad-pro

  Apple’ın Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Philip Schiller, konuyla ilgili kısa açıklamasında Uygulama geliştiricilerin ve müşterilerimizin iPad Pro’ya ilk tepkileri inanılmaz oldu. iPad Pro’yu bu hafta dünya genelinde müşterilerimize ulaştıracağımız için heyecanlıyız,” derken sözlerini müşterilerimizin iPad Pro ile neler yapacaklarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz diyerek noktaladı.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN