iPad Pro alternatif kalem desteğine kavuşabilir!

0

İlk zamanlarda iPad Pro modellerinde kullanılmaya başlanan Apple Pencil, geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni iPad modelleriyle daha geniş bir desteğe kavuştu. iPad Pro kullanıcıları için şu an Apple Pencil alternatifi bir kalem bulunmuyor. Ancak iOS 12.2 güncellemesi ile iPad Pro alternatif kalem desteğine kavuşabilir!

iPad Pro alternatif kalem desteğine kavuşabilir!

Apple Pencil, tek seçenek olmasıyla birlikte yüksek bir fiyat etiketine de sahip. Yabancı haber sitesi Macworld‘un yeni haberine göre, iOS 12.2 güncellemesi beraberinde önemli bir desteği de getirecek. Yeni güncellemeyle birlikte iPad Pro, Logitech Crayon model dijital kalemi destekleyecek.

iPad Pro alternatif kalem

Apple Pencil ve Logitech Crayon arasındaki fiyat farkı, oldukça dikkat çekici bir düzeyde. Apple Pencil’ın yurt dışı satış fiyatı 130 dolar civarlarında iken, Logitech Crayon’un yurt dışı satış fiyatı 70 dolar civarında. Aradaki 60 dolarlık fiyat farkı, tercihlerde önemli bir değişikliğe neden olabilir.

Bununla birlikte Logitech Crayon’un Apple Pencil modeline göre bazı avantajları da bulunuyor. Öncelikle ergonomik anlamda daha rahat tutuş sunan model, birden fazla iPad modeli ile de anlık olarak çalışma imkanına sahip.

Cevap bırakın