Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyuniOS ve Android için en iyi FPS oyunları

  iOS ve Android için en iyi FPS oyunları

  Android ve iOS oyun dünyasında en iyi FPS oyunları, oyuncular tarafından sıkça aranmakta. Özellikle sektörün büyümesiyle ortaya çıkan gelişmeler, daha kaliteli yapımları da bizlere sunuyor. Geçen seneye göre yüzde 12‘lik büyüme kaydeden piyasa, oyuncuların da elini kuvvetlendiriyor. Peki Android ve iOS için en iyi FPS oyunları hangileri? İşte bu yazımızda iki platformda da yer alan en popüler 10 oyunu listeledik.

  iOS ve Android için en iyi FPS oyunları

  Birincil şahıs nişancı olarak da bilinen FPS kategorisi, devleri bünyesinde barındırıyor. Ana hedef olarak, çok oyunculu yapımlar dikkat çekerken, bazı hikayeli oyunlar da liste içerisinde karşınıza çıkabilir. Aynı şekilde genel mobil sektöründe olduğu gibi, çoğu yapım ücretsiz oynanabilir olarak oyuncuları karşılıyor. Herhangi bir sırlamanın bulunmadığı ve sadece 1 adet ücretli yapımın olduğu listemize hazırsanız başlayalım.

  10. Shadowgun War Games – Ücretsiz

  Mobil platformlardaki en iyi FPS oyunları listemizin ilk üyesi Shadowgun War Games. Beşer kişilik iki takım halinde mücadele edilen bir yapının yer aldığı yapım, özellikle Valorant ve Overwatch‘a olan benzerliği ile dikkat çekiyor. Mobil oyun dünyasının önemli eserlerinden olan Dead Trigger’ı yapan ekibin geliştirdiği yapım, iki platformda da 10 milyonu aşan indirme sayılarına ulaştı.

  Oyunu iOS üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

  Oyunu Android üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

  9. Infinity Ops – Ücretsiz

  https://www.youtube.com/watch?v=Cwt-mEWlKhU

  En iyi FPS oyunları listemizin en yeni üyelerinden biriyle beraberiz. 2020 yılında çıkan Infinity Ops, aslında farklı bir isme sahipti. Daha sonradan geliştirici ekip tarafından yeniden markalaştırılan yapım, oyuncuların beğenisini toplamayı başardı. Oyun, özellikle bilim kurgu ögelerini iyi derecede kullanmasıyla hayranların sevgisini kazandı.

  Oyunu iOS üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

  Oyunu Android üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN