iOS kullanıcıları gündemi yakından takip edecek!

0

Geçtiğimiz Eylül ayında yayınladığı iOS 12 sürümü ile iPhone ve iPad modellerini onlarca farklı yenilik ile buluşturan Apple bu kez iOS 12.2 sürümü ile bir müjdeli haber daha vermeye hazırlanıyor. Zira, iki gün önce yayınladığı iOS 12.2 Beta ile testlere başlayan Apple, News Magazines hizmetini kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

iPhone ve iPad ile gündem yakından takip edilecek!

Geçtiğimiz ay dijital dergi hizmeti Texture‘ı satın alan teknoloji devinin, bu yeni servisi ile kullanıcılar istedikleri haber kaynaklarını bir arada toplayarak gündemden kopmayacak, önemli gelişmelerden anında haberdar olacak.

Bu servisin kullanıma sunacağı iOS 12.2 Beta sürümünde keşfedilen açılış sayfası görselleri ile ortaya çıktı. Açılış sayfasına ait görsellerde, Shape, Vogue ve Bon Appetit dahil olmak üzere yüzlerce farklı servisten içerik sağlanacağı görülüyor.

Kullanıcıların bu servisi kullanabilmek için Apple Music ile benzer şekilde iTunes Store hesabına ihtiyacı var. Ücretlendirmenin nasıl olacağı şu anda bilinmiyor. Ancak Apple’ın, Apple Music, TV şovları ve dergiler hizmetlerini kapsayan toplu bir abonelik paketini kullanıcılara sunmaya hazırlandığı ifade ediliyor.

Cevap bırakın