Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyuniOS için FIFA 16 Ultimate Team indirilmeye hazır!

  iOS için FIFA 16 Ultimate Team indirilmeye hazır!

  fifa-16

  Electronic Arts imzası taşıyan FIFA oyunlarının mobil platformlarla buluşması her seferinde büyük heyecan yarattı. Son yıllarda yoğun ilgi ile karşılanan serinin mobil sürümlerinin sonuncusu FIFA 16 Ultimate Team, App Store’daki yerini aldı.

  iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar üzerinden oynanabilen yapım, öncülü FIFA 15 Ultimate Team’e göre güncellenen grafikler, karakter modellemeleri ve yenilenen oyun mekanizması ile dikkat çekiyor.

  Ücretsiz olarak gelen FIFA 16 Ultimate Team, oyuniçi satın alım opsiyonu ile oyun severlerin daha iyi futbolcularla, daha güçlü takımlar kurabilmelerinin önünü açıyor. Peki FIFA 16 Ultimate Team nasıl oynanıyor? Ana fikri ne?

  fifa-16

  Öncelikle size önceden tanımlı bir futbol takımı veriliyor ve ardından da online ya da yapay zekaya karşı maçlar yaparak ‘coins’ adını alan oyun paralarından kazanmanız bekleniyor. Başarı kazandıkça artan coin’ler sayesinde daha iyi futbolcuları takımınıza kazandırabiliyor, transfer ya da kart seçimi yoluyla kadronuzu güçlendirebiliyorsunuz. Kadro yapısını kurmanın yanı sıra yeşil sahaya çıkıp pas-şut-orta/yön tuşları ile hareket şeklinde rakip takıma karşı gol bulmaya çalışıyorsunuz.

  fifa-16

  Keyifli bir oyun deneyimi vaat eden FIFA 16 Ultimate Team’de rekabet, üstün grafikler ve gerçekçi atmosfer öne çıkan unsurlar arasında. 1.4 GB’lık dosya boyutu ile Wi-fi üzerinden indirilmesi tavsiye ediliyor. İlk etapta iOS’a gelen oyunun önümüzdeki süreçte Android sürümünün de yayınlanacağını belirtelim.

  Oyunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN