Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyuniOS cihazları için Assassin's Creed: Identity yayında!

  iOS cihazları için Assassin’s Creed: Identity yayında!

  Ekran Resmi 2016-02-26 17.02.05

  iPhone veya iPad kullanıcısıysanız size iyi bir haberimiz var! 2016’nın en gösterişli video oyunlarından biri daha iOS platformu için yayınlandı. Oyunun adı oldukça tanıdık: Assassin’s Creed: Identity.

  2,5 GB’lık dosya boyutu ile tüm zamanların en büyük mobil oyunları arasına katılan yapım, özellikle 16 GB depolama alanına sahip kullanıcıların pek haz etmeyeceği türde. Ayrıca WiFi üzerinden indirilmesini de tavsiye edelim.

  Ubisoft’un ikonik oyun serisinin mobil taraf için geliştirilen en yeni versiyonu, Almanya merkezli oyun stüdyosu Blue Byte tarafından incelikle tasarlandı. Bu firma, çok sayıda başka iddialı oyunun da geliştiricisi aynı zamanda.

  13 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan yeni mobil oyunda büyük ekranlardaki Assassin’s Creed deneyimi akıllı cihazlara taşınıyor adeta. İlk versiyonu 2014’te çıkan oyunda Berserker, Shadow Blade, Trickster ve Thief olmak üzere dört farklı sınıftan biri yönetilebiliyor. Heyecan dolu bir mobil platform oyunu sizi bekliyor.

  Öte yandan merak edenler için iOS sürümünün çıkışının ardından Android sürümünün de yolda olduğunu belirtelim. Bu noktada her an tetikte olmanızı öneririz…

  Ekran Resmi 2016-02-26 17.02.18

  Başka Assassin’s Creed’ler de geliyor!

  Buraya tıklayarak detaylarına ulaşabileceğiniz haberde, bu sene yeni bir Assassin’s Creed oyununun yayınlanmayacağını belirtmiştik. Ama neyse ki 2017’de çıkacak serinin sonraki oyunu öncesinde başka Assassin’s Creed mobil yapımlarıyla karşılaşmaya devam edeceğiz.

  Gelişmelerden uzak kalmamak için takipte kalın.

  Daha fazla oyun haberi için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN