Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültüriOS 9.3 ile gelen tüm yenilikler

  iOS 9.3 ile gelen tüm yenilikler

  ios-9-3iOS 9 temel sürümü için yeni bir güncelleme sürümü yayınlandı. iOS 9.3 adını alan versiyon, temel iOS 9 altyapısı üzerinde bazı yeni özellikler ve performans iyileştirmeleri ile geliyor. Detaylarına yakından bakacağız…

  Apple’ın iPhone, iPad ve iPod touch cihazları için en yeni işletim sistemi sürümü iOS 9.3, uzun bir beta aşamasının ardından final versiyonu ile kullanıma sunuldu. iPhone 4s ve sonrasındaki iPhone modellerine uyumlu sürümün yeni özellikleri dikkat çekici…

  Öncelikle o anki saat ve konuma göre cihazın ekran rengi değişebiliyor. Akşam farklı bir renkle kullanım imkanı sunan ekran, sabah eski rengine dönüyor. Bunun kullanım sırasında gözün daha az rahatsız olması için geliştirildiği belirtiliyor.

  ios

  Notlar artık daha güvenli 

  Notlar uygulaması için güvenlik özellikleri artırılmış durumda. Artık parmakizi veya şifre ile bu uygulamaya giriş mümkün. Notlar’ı önemli bilgilerin kaydı için kullanan kimseler için iyi bir haber.

  Haberler uygulamasında özelleştirilmiş haberler, Apple Music ve CarPlay için bazı optimizasyonlar ile Harita uygulamasında da benzin istasyonu, restoran gibi alanların da görünebilmesi diğer öne çıkan yenilikler arasında.

  Son olarak birden fazla Apple Watch kullanıyorsanız, artık tüm hepsini aynı iPhone’la eşleştirebilmek mümkün oluyor.

  Nasıl yüklerim?

  iOS 9.3 güncellemesini; Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme kısmından ya da iTunes üzerinden ‘Güncellemeleri Denetle’yi kullanarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN