Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GeneliOS 18 Hakkında Tüm Bilinenler: Güncelleme Alacak iPhone Modelleri ve Çıkış Tarihi!

  iOS 18 Hakkında Tüm Bilinenler: Güncelleme Alacak iPhone Modelleri ve Çıkış Tarihi!

  Geçtiğimiz aylarda iPhone Operating System 17 ya da kısa adıyla iOS 17 sürümünü yayınlayan Apple, önümüzdeki yıl ise iOS 18’i kullanıma sunacak. Merakla beklenen yeni işletim sistemi için daha çok süre olmasına rağmen şimdiden merak edilmeye başlandı. Bizler de bu içeriğimizde iOS 18 hakkında tüm bilinenleri bir araya getirdik. İşte iOS 18 çıkış tarihi, gelecek yenilikler ve güncelleme alacak iPhone modelleri…

  iOS 18 ile İlgili Tüm Bilinenler: Çıkış Tarihi, Yenilikler ve Güncelleme Alacak iPhone Modelleri

  Apple, her yeni iOS sürümünde bir dizi önemli özellikler getiriyor. Öyle ki iOS 18‘in de bu şekilde olması bekleniyor. Bu nedenle oldukça merak ediliyor. O halde lafı çok uzatmadan iOS 18 ile gelecek yeniliklere ve güncelleme alacak modellere geçelim.

  iOS 18 ile İlgili Tüm Bilinenler: Çıkış Tarihi, Yenilikler ve Güncelleme Alacak iPhone Modelleri

  iOS 18 ile Gelecek Yenilikler

  • Yeni Emojiler

  Apple, her yeni iOS sürümünde birkaç tane yeni emoji sunuyor. Bu da kullanıcıların sohbetlerine renk katıyor. Yeni emojiler, ana sürüm olan iOS 18 ile gelmeyecek fakat iOS 18.1 veya iOS 18.2 gibi diğer güncellemeler ile sunulacak. Tabii bunun bir beklenti olduğunu belirtmekte fayda var.

  • Yapay Zeka

  Yeni iOS sürümü, kullanıcıları yapay zeka ile daha fazla etkileşime geçirecek. Ünlü analist Jeff Pu’ya göre iOS 18, Siri’yi merkezine alacak bir dizi yapay zeka özellikleri getirecek. Bu kapsamda Edge AI adlı bulut tabanlı özellikler sunulacak. Böylelikle Siri, kullanıcılara daha geniş yelpazede yanıtlar verebilecek.

  iOS 18 Çıkış Tarihi ve Alacak iPhone Modelleri için diğer sayfaya geçiniz

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN