Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GeneliOS 17 ile iPhone’lara gelen özellikler!

  iOS 17 ile iPhone’lara gelen özellikler!

  Apple’ın telefonları için yeni işletim sistemi iOS 17’nin bazı özelliklerini sizler için inceledik. İşte yeni iOS 17 özellikleri.

  iOS 17, Apple’ın yeni işletim sistemi sürümü. Aşağıda iOS 17’nin bazı özellikleri yer alıyor:

  Telefon Çağrılarınızı kişiselleştirin: Aradığınız kişinin ekranındaki görünümünüzü özelleştirin.

  Mesajlar: Tüm iMessage uygulamalarınız tek bir yerde. Yeni artı düğmesine dokunarak fotoğraf, sesli mesaj ve konum gibi en sık gönderdiğiniz şeyleri bir arada görüntüleyin. Diğer iMessage uygulamalarınızı görüntülemek için ekranı yukarı kaydırın.

  Durum Denetleme özelliği: Gideceğiniz yere, örneğin evinize vardığınızda arkadaşınıza veya ailenizden birine bildirim gönderiyor.

  Arama filtreleri: Filtreleri birleştirerek sonuçları hızlıca daraltın ve aradığınız mesajı hemen bulun.
  Konumları görmenin ve paylaşmanın yeni yolu: Artı düğmesiyle konumunuzu paylaşın veya bir arkadaşınızın konumunu isteyin. Sizinle bir konum paylaşıldığında bunu doğrudan sohbetinizin içinde görüntüleyebiliyorsunuz.

  Sesli bir mesajı yazılı olarak okuyun: Sesli mesajlar artık metne dönüştürülüyor. Böylece mesajları ilk geldiği anda okuyabiliyor ve dinlemeyi sonraya bırakabiliyorsunuz.

  Tüm çıkartmalarınız tek bir yerde: Yeni çıkartma çekmecesiyle tüm Canlı Çıkartmalar’ınıza, emoji’lerinize, Memoji’lerinize ve diğer çıkartma paketlerinize tek bir yerden erişebiliyorsunuz. Çıkartmalarınız iCloud ile eşzamanlandığı için iPhone, iPad ve Mac aygıtlarınızda hepsini bulabiliyorsunuz.

  Benzersiz çıkartmalar yaratın: Canlı Çıkartmalar oluşturmak için fotoğraflarınızı kullanın. Canlı Çıkartmaları efektlerle stilize edin Parlak, Kabarık, Çizgi Roman ve Kontur gibi efektler ekleyin veya Live Photos özelliğiyle animasyonlu Canlı Çıkartmalar oluşturabiliyorsunuz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN