iOS 14 hakkında merak uyandırıcı video

0

iPhone’ların yıl sonuna doğru sahip olacağı  iOS 14 için oldukça az bir zaman kaldı. Belirli iPhone modellerine yeni özellikler getirecek olan ve kullanıcıların birçok konuda hayatını kolaylaştıran iOS 14 özellikleri merak edilmeye devam edilirken ortaya çıkan yeni bir video merak uyandırdı. Videoda yıllardır değişmeyen iPhone arayüzü oldukça farklı bir halde.

iOS 14 böyle olabilir mi?

iOS 14 nasıl olacak soruları yavaş yavaş artarken ortaya çıkan yeni bir video ortalığı karıştırdı. Daha önce iPhone’larda iOS 14 ile beraber ilk defa widget görebileceğimizi sizlere söylemiştik. Çin’de ortaya çıkan bu video ise geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan Widget iddiasını kesin bir şekilde destekliyor.

Videoda, iOS 14 ile beraber iPhone’da yıllardır karşımıza çıkan alışıldık arayüzünün nasıl değiştiğini görebiliyoruz. Uygulamaların üzerine tıklamamızla beraber hem farklı seçenekler karşımıza çıkıyor. Hem de daha sonrası için widget haline gelerek bizlere bilgi verebiliyor.

Bu video onaylanmış bir arayüzün yada Beta sürümünün videosu değil. Bundan dolayı kesin bir şekilde iOS 14’ün bu özelliklere sahip olacağını söyleyemesek bile heyecanlanmamak elde değil.

Cevap bırakın