İnternete özel yüzde 15’e varan indirimler başladı

0

MediaMarkt CLUB kart üyeleri için sunulan avantajlar devam ediyor. Son olarak açıklanan kampanyayla, MediaMarkt CLUB Günleri kapsamında tüketicilere seçilen hemen her üründe farklı indirim oranları sunuluyor.

Biz de bu indirimleri yerinde görmek için MediaMarkt mağazasına gittik. Aldığımız tüm ürünlerde MediaMarkt CLUB kartımızı kullanarak indirimlerden yararlandık.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu keyifli video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

MediaMarkt CLUB Günleri başladı

MediaMarkt CLUB Günleri kampanyası kapsamında farklı kategoriler için farklı indirim oranları tüketicileri bekliyor. 25 Haziran’da başlayan kampanya 28 Haziran’a kadar sürecek. Kampanya kapsamında bilgisayar, cep telefonu ve konsol donanım kategorilerinde yüzde 5 indirim bulunuyor. Telekom aksesuar, TV, TV-Alıcı, taşınabilir ses, araba ses sistemleri, navigasyon, Hifi, bilgisayar aksesuarları, ofis iletişim, Dvd/Video, büyük ev aletleri, ankastre ürünleri ve konsol aksesuarları kategorilerinde ise yüzde 10’luk indirim sunuluyor. Son olarak, küçük ev eşyaları, kişisel bakım ve süpürge kategorilerinde ise alıcıları yüzde 15’lik indirim bekliyor.

mediamarkt.com.tr’de üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanyada bazı kurallar bulunuyor. Her bir üye, her indirim kategorisi için tek sepette sadece bir kez ve toplamda üç kez kampanyadan yararlanabiliyor.

Cevap bırakın