Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nın şampiyonu kim olacak?

0

ESL Türkiye tarafından organize edilen ve MediaMarkt’ın işbirliği ile ülkemizde CS:GO için düzenlenen Intel ESL Türkiye Şampiyonası yavaş yavaş final aşamasına yaklaşıyor.

28-29 Temmuz tarihlerinde başlayan elemeler, daha sonrasında ise elemeleri geçen 8 takımın 7 hafta boyunca mücadele ettiği Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nın büyük finali 11 Kasım’da Volkswagen Arena’da düzenlenecek ihtişamlı bir etkinlik ile zirve yapacak.

Arena Bulls, Bursaspor Esports, Dark Passage, Kangals in Pyjamas, Mod-Z Esports, No Quarter Cartel, Royal Bandits Esports ve Team Spartan takımlarının kıyasıya mücadelesinde lig aşaması şu şekilde bitti.

  1. Royal Bandits Esports 27 Puan
  2. Mod-Z Esports 26 Puan
  3. Dark Passage 25 Puan
  4. No Quarter Cartel 25 Puan
  5. Arena Bulls 23 Puan
  6. Team Spartan 19 Puan
  7. Bursaspor Esports 10 Puan
  8. Kangals in Pyjamas 10 Puan

Playoff mücadelesinde ise Royal Bandits, Dark Passage ekibini toplamda 2-0’lık skor ile geçerek adını finale yazdırdı. Arena Bulls ekibi ise güçlü rakibi Mod-Z Esports’u 2-1’lik skor ile geçerek finalde Royal Bandits’in rakibi oldu.

11 Kasım’da Volkswagen Arena’da gerçekleşecek büyük final için kapı açılış saati 12:00, finallerin başlaması ise 15:00’dır. Alanda hem turnuvayı takip edebilir hem de özel alanlarda düzenlenecek etkinliklere katılabilirsiniz.

MediaMarkt olarak finalde yer alan iki takıma da başarılar dileriz.

Cevap bırakın