Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerSosyal MedyaInstagram’ın en çok beğeni alan fotoğrafı ile tanışın

  Instagram’ın en çok beğeni alan fotoğrafı ile tanışın

  Instagram’da en çok beğeni alan fotoğraf rekoru kırıldı. Beyonce’nin 11 milyonu aşkın beğenisi, 15 milyon beğeni alan başka bir fotoğrafın ardından artık ikinci sırada. İşte detaylar…

  Geçtiğimiz sene, ünlü şarkıcı Beyonce’nin hamile olduğunu duyurduğu Instagram paylaşımı 11 milyon beğeni almıştı. Bu rekor sayı ile tüm zamanların en çok beğeni alan fotoğrafı da açıklık kazanmıştı. Bugün ise zirvede başka bir fotoğraf var. Daha önceki rekor 6 milyon 900 bin beğeni ile Selena Gomez’e aitti. Bebeğinin fotoğrafını paylaşan Kylie Jenner ise yeni Instagram beğeni rekorunun sahibi oldu.

  Geçtiğimiz hafta doğum yapan ve kızının ismini Stormi Webster koyan ünlü ismin paylaşımı 15 milyonu aşkın beğeni alarak tüm zamanların en fazla beğeni alan Instagram paylaşımı olmayı başardı.

  Öte yandan Beyonce ve öncesindeki Selena Gomez’in paylaşımlarından günümüze aktif Instagram kullanıcı sayısı önemli ölçüde arttı. Bu açıdan bakıldığında Kylie Jenner’ın hoş paylaşımının ulaştığı rakam önemli, ancak geçilemez değil.

  Yeni rekor sahibi kim olacak, bu sorunun yanıtı şimdiden merak konusu olmaya başladı. Bunun dışında son iki rekorun ‘bebek’ temalı fotoğraflarla geliyor olması da, sonraki ismin yine doğum yapan bir Instagram fenomeni olabileceğini akıllara getirdi.

  Sosyal medya dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN