Instagram’da “Görülen Gönderiler” özelliği test ediliyor

0

Sosyal medyadaki popüler platformlardan biri olan Instagram, “Görülen Gönderiler” başta olmak üzere birçok yeni özellik üzerinde testler yapıyor. İşte detaylar…

Ünlü sosyal medya platformu Instagram, kullanıcılarına daha işlevsel özellikler sunmak için sürekli çalışmaya devam ediyor. Popüler sosyal ağın son çalışmaları arasında ise pek çok farklı yenilik yer alıyor. Bunlardan biri de “Görülen Gönderiler” olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellik ile artık kullanıcılar yeni gönderiler arasında kaybolmadan direkt olarak baktıkları paylaşımlar içerisinde kolayca aradıklarını bulabilecekler.

Diğer yandan başka bir özellik ise fotoğraflarda etiketlenen kullanıcılar konusunda. Instagram bundan böyle etiketlenen kişiler arayüzüne takip butonu yerleştirecek ve bu şekilde ilgili fotoğraflarda etiketlenen kişilere takip isteği gönderilebilecek.

Sosyal medya ağı, “Beğenilen Gönderiler” üzerinde de çalışıyor

Bunların yanı sıra Instagram’ın “Beğenilen Gönderiler” üzerinde de çalıştığını belirtmekte fayda var. Bu özellik ile kullanıcılar beğendikleri gönderileri daha rahat bir şekilde görebilecek. Ayrıca bu özelliğin Instagram uygulamasında olduğunu, ancak erişimin biraz zor olduğunu söylemeden de geçmeyelim. Başka bir özellikte yorum yapılan gönderiler üzerinde karşımıza çıkar. Bundan böyle yorum yapılan gönderiler özelliğinin hemen altında kullanıcıların yorumları sıralanacak.

Sosyal medya dünyasına dair öne çıkan diğer gelişmeler için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın