İndirim zamanı alabileceğiniz en iyi aksesuarlar!

0

Sizler için oluşturduğumuz bu listeyle beraber kendiniz veya yakınlarınız için aksesuar seçerken zorlanmayacaksınız. Sizin için seçtiğimiz 3 ürün, hem oldukça popüler durumda hem de Siber Pazartesi indirimleriyle beraber bu ürünleri çok daha uygun fiyata satın alabileceksiniz.

İndirimdeki en iyi aksesuarlar – Siber Pazartesi

Apple Watch Series 3 – 42 mm.

Yeni çift çekirdekli işlemci ile Apple Watch 3, Siri daha hızlı hale geliyor ve artık sizinle akıllı saat üzerinden konuşabiliyor. Bluetooth ve Wi-Fi içinse yeni W2 çipine yer verilmiş. Apple Watch’un bu sürümü altimetreye özelliğine de sahip.

Her türlü egzersiz için yanınızda olacak destek sağlayan ürünü yerleşik GPS, geliştirilmiş kalp atış hızı sensörü, 50 metre suya dayanıklı tasarım ve güncellenen kapsamlı antrenman uygulamasıyla kolunuzdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz.

Apple Watch Series 3 satın al!

Sony MDR.ZX110AP Bluetooth kulaklık

Sevdiklerinize güzel bir hediye almak istiyorsanız, Bluetooth kulaklık güzel bir seçim olabilir. Sony’nin uygun fiyatlı ZX110AP modeli, normalde zaten uygun fiyatlı bir ürün olmasına rağmen, bu indirimlerle beraber fiyatı çok daha cazip hale geliyor.

Sony MDR.ZX110AP Bluetooth kulaklık satın al

TTEC 10,000 mAh Powebank

Akıllı telefonlarımız tabletlerimiz ve daha nice aksesuarı şarj etmek müthiş önemli bir hal aldı. En sıkıntılı durumlarda bir anda telefonumuzun şarjı bittiğinde eğer yanımızda sağlam bir powerbank yoksa sıkıntı yaşayabiliyoruz. İşte TTEC’in 10,000 mAh’lık powerbank’i bizi bu dertten kurtarıyor.

TTEC Powerbank satın al

Cevap bırakın