İlk PlayStation 5 oyunu duyuruldu

0

İlk PlayStation 5 oyunu açıklandı. İşte detaylar…

PlayStation 5 heyecanı yavaş yavaş kendisini hissettiriyor. Bu kapsamda yeni nesil oyun konsolunun ilk oyununun adı ve detayları da yanıtı merakla beklenen sorulardan biriydi. Beklentileri bir nebze de olsa karşılayan bilgiler geldi…

The Game Awars 2019 etkinliğinde oyun dünyasına ilişkin en yeni duyurular gelmeye devam ediyor. Birçok oyun hakkında yeni haber ve videoların paylaşıldığı etkinlikte PlayStation 5 için geliştirilen ilk oyun olduğu kaydedilen Godfall duyuruldu.

Gearbox oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Godfall çıkış tarihi de etkinlikte belli oldu. Aksiyon fantezi türünde geliştirilen oyun, 2020 yılının Aralık ayında oyun severler ile buluşacak.

Godfall hakkında ilk bilgiler

Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanacak olan yapım, oyun severlere aksiyon dolu anlar yaşatacak. Epic Games ve PlayStation 5 için duyurulan ilk yapım, looter-slasher yakın dövüş oyunu olarak tanımlandı. Aynı anda maksimum üç kişinin birlikte oynayabildiği oyunda amaç ise harita üzerinde en iyi ekipmanı ve en büyük silahları bulma arayışı olarak gerçekleşecek.

Godfall, PlayStation 5 için duyurulan ilk oyun olurken konsolun 2020 sonlarında çıkacak olması nedeniyle oyun üzerinde geliştirmelerin devam ettiği belirtiliyor. 2020 Aralık ayında çıkacak oyun hakkında henüz detaylı bir bilgi paylaşılmazken, oyunun PlayStation 5 ile aynı anda çıkabileceği de belirtiliyor.

Cevap bırakın