İlk kurulumdan batarya değişimine GSM servisleri

0

MediaMarkt yalnızca teknolojik ürünler satmakla kalmıyor, satış öncesinde ve satış sonrasında da tüketicilere destek oluyor. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere birçok hizmet paketi bulunuyor. Bunların hepsi ise GSM servisleri olarak adlandırılıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan MediaMarkt GSM servisleri nedir? Nasıl kullanılır? Bunlara yakından bakalım.

Bu videomuzda sizler için Emaar’da içindeki MediaMarkt mağazasına gittik ve GSM servislerinin nasıl bir deneyim sunduğunu anlattık. Ayrıca, hizmetlerin birinden de faydalandık. İyi seyirler…

MediaMarkt GSM servisleri neler sunuyor?

Eski telefonunuzu MediaMarkt’a getirdiğinizde bunu değerinde alıyor ve yeni telefon satın alırken indirimle sahip olabiliyorsunuz. Bunun için telefonun markasının hiçbir önemi yok. Sahip olduğunuz telefon ile MediaMarkt mağazasına gidebiliyorsunuz.

Kullandığınız operatör üzerinden bir telefon almak istediğinizde de MediaMarkt desteği sizi bekliyor. Aynı zamanda kredi imkanı da mağazalarda tüketicileri bekliyor.

Kişisel Koruma Paketi de GSM servisleri arasında yer alıyor. Çalınma ya da hasar durumlarında canınızın daha az yanması için bu koruma paketine ihtiyacınız var. Bu paketi satın aldığınızda cihazınızı koruma altına almış oluyorsunuz.

Uzatılmış Garanti Paketi sayesinde 3 senelik garantisi olan ürününüzü 5 seneye kadar çıkarmanız mümkün. Garantili ürünlerin önemi son derece önemli. Bu yüzden GSM Servisleri’nin bu paketi de tüketicilerin kendini güvende hissetmelerini sağlıyor.

Bir ürünü satın aldığınızda o ürüne hemen kavuşmak isterseniz. Ürünü online mağaza üzerinden satın aldıktan sonra ürününüze seçtiğiniz mağazaya gidip kavuşabiliyorsunuz. Bunun için satın alma aşamasında size en yakın mağazayı seçmeniz yeterli. Bu hizmetin ismi tahmin edeceğiniz gibi Mağazadan Teslimat.

GSM Servisleri arasında İlk Kurulum Hizmeti, dikkat çeken hizmetler arasında yerini alıyor. Mağazadan satın aldığınız akıllı telefonu kullanıma hazır hale getirirken uğraşmak istemiyorsanız, bunu sizin için mağaza yetkilileri yapabiliyor. İlk ayarları yapılan telefon, kısa sürede teslim ediliyor. Size telefonu cebinize koyup mağazadan çıkmak kalıyor.

Akıllı Hizmet Noktası’ndan alabileceğiniz hizmetler tabiki bununla sınırlı değil. Antivirüs Hizmet Paketi de bilgisayar ve akıllı telefonlarınızın güvenliğini sağlamak için sunulan hizmetler arasında. İstediğiniz takdirde, kurulumu yapılan cihazınıza bir antivirüs yazılımı yükleniyor. Bu sayede cihazınızın güvenliği ile ilgili aklınızda herhangi bir soru işareti kalmıyor.

Akıllı telefonlar için fiziksel güvenlik de son derece önemli. Yazılımla güven altına altığınız telefonunuza bir de çizilmelere karşı ekran koruma filmi taktırmalısınız. Akıllı Hizmet Noktası bunu da sizin için yapıyor. Böylece mağazadan çıkmadan telefonunuzu hem yazılımsal olarak hem de fiziksel olarak güven altına almış oluyorsunuz. Ayrıca ekranınız bir hasar gördüğünde Ekran Değiştirme Hizmeti‘nden de faydalanabiliyorsunuz.

Akıllı telefonlar için batarya da son derece önemli. Ömrü biten bataryalar telefondan aldığınız verimi düşürüyor. Bunun için MediaMarkt’ın Batarya Değiştirme Hizmeti‘nden de faylanmanız mümkün.

Ayrıca, Veri Yedekleme ve Aktarma Hizmeti de MediaMarkt müşterilerine sunuluyor. Bu hizmet ile eski telefonunuzdaki bilgileri yedekleyebilir ya da yeni telefonunuza güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz. Bunun için de sizin saatler süren çabalar harcamanıza gerek yok.

Cevap bırakın