İki ekranlı yeni LG WING, “kullanışlılığı” ile dikkat çekiyor

0

LG, ilk Explorer Project cihazı LG WING’i Seul genel merkezinden dünya çapında canlı olarak yayınlanan bir online lansmanla tanıttı.

LG WING, piyasadaki diğer akıllı telefonlardan tamamen farklı. Kullanıcılar, genişletilmiş ve gerçekten farklılaştırılmış bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarmak için her zaman Temel Mod ile Döndürme Modu arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabiliyor.

Döndürme Modunda, telefonun tüm ön tarafı saat yönünde 90 derece dönerek Ana Ekranı yatay moda yönlendiriyor. Böylelikle, yeni kullanım şekli ve keşfedilecek yeni olasılıkların kilidini açan 3,9 inçlik bir İkinci Ekran ortaya çıkıyor. Bu modda, tek bir uygulama her iki ekrana da genişletilebiliyor veya her ekranda bir tane olmak üzere iki uygulama aynı anda görüntülenebiliyor.

Döndürme Modunda, video paylaşım ve akış platformları içerikleri Ana Ekranda kesintisiz oynatılırken kullanıcılar İkinci Ekran ile etkileşime girebiliyor.

LG WING’in iki ekranı ve devrim niteliğindeki formu, belirli uygulamalar ve özelliklerle etkileşim kurmanın yeni yollarını kolaylaştırarak çoklu görev yapmayı çok daha kolay hale getiriyor. Kullanıcılar, en sevdikleri filmleri tüm geniş ekran ihtişamıyla izlerken, sevdikleri oyuncular hakkında bilgi arayabiliyor veya arkadaşlarıyla sohbet ederek filmi yorumlayabiliyorlar. Ekstra rahatlık için Çoklu Uygulama özelliği, kullanıcıların genellikle birlikte kullandıkları uygulama çiftleri için kısa yollar oluşturmalarına olanak tanıyor. Döndürme Modu ayrıca sürüş sırasında da fayda sağlıyor. Kullanıcılar, Ana Ekrandaki harita talimatlarını takip ederken İkinci Ekranı aramalar için ayırabiliyor. LG WING’in yönünü değiştirmek, çoklu görev ve içeriğin keyfini çıkarmak için her türlü yeni olasılık yaratıyor.

Cevap bırakın