IFA açılış konuşmasını bu yıl LG yapacak

0

Bu yıl 31 Ağustos- 5 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek IFA 2018’in açılış konuşmasını LG CEO’su Jo Seong-Jin ile Teknoloji Direktörü Dr. I.P. Park gerçekleştirecek.

Avrupa’nın en büyük tüketici elektroniği fuarı olarak kabul edilen IFA, bu yıl 31 Ağustos- 5 Eylül tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşecek. IFA 2018’in açılış konuşmasını ise LG Electronics (LG) CEO’su Jo Seong-Jin ile Teknoloji Direktörü Dr. I.P. Park gerçekleştirecek. CEO Jo Seong-Jin ve Teknoloji Direktörü Dr. I.P. Park, konuşmalarında LG’nin yapay zeka odaklı strateji ve vizyonlarını ana hatlarıyla açıklayacak. 31 Ağustos Cuma günü Messe Berlin’deki Salon 26B’de, ‘Akıllıca düşün, yapay zeka ile özgürce yaşa!’ başlığıyla gerçekleşecek konuşma her iki yöneticinin de ilk IFA açılış konuşması olma özelliği taşıyor.

Konuşmasında yapay zekaya vurgu yapacak olan CEO Jo, LG’nin yapay zeka stratejisinin, müşterilerinin hayatlarını ‘açık platform, açık ortaklık ve açık bağlantı’ felsefesine dayanarak nasıl değiştirdiklerini anlatacak. LG Teknoloji Direktörü Park ise bu teknolojinin buzdolapları, televizyonlar ve çamaşır makineleri gibi günlük ürünlerde nasıl hayata geçirildiğinden bahsederek, LG’nin yapay zeka stratejisinin tüketicilere sağladığı kontrol kolaylığı ve faydaları anlatacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Messe Berlin Grup Başkan Yardımcısı ve IFA İcra Direktörü Jens Heithecker, “Yapay zekâ alanında çok önemli bir küresel oyuncu olan LG CEO’su Sayın Jo ve CTO’su Dr. Park’ın bu Ağustos ayında IFA’da açılış konuşması yapacak olmasından son derece memnunuz.” dedi.

Cevap bırakın