IFA 2019’u kaç bin kişi ziyaret etti?

0

Tüm dünyadan yüz binleri bir araya getiren IFA 2019 teknoloji fuarının ziyaretçi sayısı ne kadardı? İşte yanıtı…

Her yıl Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen Avrupa’nın en büyük teknoloji etkinliği IFA fuarlarının bu yıl ki ayağı geçtiğimiz günlerde tamamlandı. MediaTrend ekibinin yakından takip ettiği fuarda teknoloji dünyasının öncü markaları en yeni ürün ve hizmetlerini sunarken startup’ların birbirinden iddialı cihazları da dikkat çekti.

Fuar, teknolojiye dair her şeyi barındırdı. Elektrikli otomobillerden akıllı telefonlara, beyaz eşyadan TV’ye sayısız kategoride ürünler sergilendi. MediaTrend ekibinin öne çıkan ürünlere yönelik videoları da Türkiye’de rekor sayıda izleyiciye ulaştı. Videoları izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Peki tüm dünyadan yüz binleri bir araya getiren IFA 2019 ziyaretçi sayısı ne kadardı? Bu noktada yanıt şöyle.

IFA 2019 fuarı, Toplam 161 bin m² alan üzerine kurulurken ziyaretçi sayısının 250 bine yakın olduğu belirtiliyor. Bu arada dev etkinliğe katılan firma sayısının da 1800’den fazla olduğu kaydediliyor.

IFA 2020 ne zaman?

Teknolojinin kalbinin attığı IFA 2019’un ardından ‘2020’li yılların ilk IFA’sı’ IFA 2020 için tarih de belli oldu. Buna göre IFA 2020 tarihi 4-9 Eylül arasında. Bu yıl olduğu gibi 2020’de de IFA’da görüşmek üzere.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Takipte kalınız…

Cevap bırakın