iF Design Gold ödüllü Beosound Level ses teknolojisinin sınırlarını zorluyor 

0

Bang & Olufsen, taşınabilir hoparlör Beosound Level ile ses teknolojisinin sınırlarını zorluyor.

Bang & Olufsen, üstün ses kalitesini minimalist tasarım ve 16 saate kadar pil ömrüyle destekleyen  taşınabilir multiroom kablosuz hoparlör Beosound Level ile bulunduğunuz her yerde size en iyi ses deneyimini sunmaya devam ediyor.  İstediğiniz anda, istediğiniz odada, istediğiniz şekilde. müzik dinlerken hareket özgürlüğünü yeniden tanımlayan Beosound Level, tüketici elektroniği endüstrisinin Cradle to Cradle sertifikasına sahip ilk ve tek ürünü. Ürünlere özelleştirilebilir ve yükseltilebilir bir yaklaşım getirerek sürdürülebilir kalkınmayı desteklemeyi amaçlayan bu sertifika, Beosound Level’e dünyanın en prestijli ödüllerinden iF Design’da Gold ödülünü de kazandırdı.

5 komponentli güçlü donanımı sayesinde, hoparlörün yönüne göre ayarlanan tam kapsamlı bir ses dinletisi sunan Beosound Level ile yatay pozisyonda dinamik ve güçlü baslar, dik pozisyonda ya da duvara monte edildiğinde ise eşsiz netlikte müzik dinleme zevki deneyimleniyor.

Dayanıklı olmak için tasarlandı

Her bir parçası uzun ömürlülük kriteri ile seçilen Beosound Level, Danimarka’da üretilen birinci sınıf alüminyum çerçeveden yedek pillere, değiştirilebilir kumaş ve ahşap kapaklara ve daha fazlasına izin veren modüler tasarımıyla öne çıkıyor. Sürdürülebilirlik ve izlenebilirlik, ana tasarımın uyarlanabilirliğinin yanı sıra kullanan malzemelere de yansıyor. Dünyanın en prestijli sertifikası Cradle to Cradle ile uzun ömürlülüğünü ve zamansız tasarımını belgeleyen Beosound Level, kusursuz bir dairesel fiş ile kolaylıkla şarj edilebiliyor. Hoparlörün arkasına manyetik olarak takılabilen şarj sistemi, kullanım kolaylığının yanı sıra tasarımın zamansızlığını detaylandırıyor.

Cevap bırakın