İddiası yüksek akıllı telefon Redmi Note 9 çok yakında geliyor

0

Türkiye’de de satılan ve oldukça beğenilen Redmi Note 8 modelleri yerini, ‘çok yakın zamanda’ Redmi Note 9 serisine bırakacak…

Xiaomi alt markası Redmi’nin Note 8 modelleri ile ciddi bir satış rakamına ulaşırken, serinin yeni modelleri üzerindeki hazırlıkları da arttı. Resmi olarak Türkiye’de de satılan ve oldukça beğenilen Redmi Note 8 ailesi yerini yakın zamanda Note 9 modellerine bırakacak.

Son olarak Redmi K30 Pro modeli ile birlikte gelecek fotoğraf odaklı K30 Pro Zoom Edition, adından çokça söz ettirmişti. Bu ilgi çekici modelle gündeme gelen Redmi markası yapılan yorumlara göre Note 9 üzerinde de aktif olarak çalışmaya devam ediyor. Önceki serinin çok beğenilmesi nedeniyle oldukça merak edilen Redmi Note 9 özellikleri ve fiyatı hakkında henüz detaylı bir bilgi ise sızdırılmış değil.

Redmi Note 9 ne zaman tanıtılacak?

İlk olarak Hindistan’da lanse edilmesi beklenen modelin tanıtım tarihine ilişkin resmi açıklama geldi. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre Redmi Note 9 modelleri 12 Mart 2020‘de tanıtılacak.

Bilgiler bu kadarla sınırlı değil. Tanıtım tarihinin duyurusunda paylaşılan görsele göre cihazın dört arka kamera ve çiftli ön kamera ile birlikte geleceği düşünülüyor.

Bu arada Redmi ailesinden Note 9 modelinin yanı sıra Redmi 9 modelinin de 2020 yılı içerisinde tanıtılması bekleniyor.
Her iki telefon modeli de ülkemizde resmi olarak satışa çıkacak.

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın