Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital Kültürİddialı akıllı bileklik HONOR Band 6 tanıtıldı

  İddialı akıllı bileklik HONOR Band 6 tanıtıldı

  HONOR, pandemi nedeniyle bu yıl dijital olarak düzenlenen en önemli teknoloji fuarlarından CES’te akıllı bilekliğini tanıttı.

  HONOR, en yeni ürünlerini dünyanın önde gelen Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2021’de tanıttı. HONOR, dijital olarak düzenlenen etkinlikte yeni akıllı bilekliği HONOR Band 6’yı teknoloji meraklılarının beğenisine sundu.

  HONOR’un en yeni akıllı bilekliği Band 6, özellikleri ve tasarımıyla kullanıcıların gözdesi olmaya hazırlanıyor. 1.47 inç’lik AMOLED ekranında 194 x 368 çözünürlüğe sahip olan Band 6, 2.5D kavisli camıyla da oldukça şık bir görünüm sunuyor. HUAWEI TruSeen™ 4.0 7/24 kalp ritim takibi, kandaki oksijen seviyesini gösteren SpO2 ölçümü ve HUAWEI TruSleep detaylı uyku takibi gibi özellikler sunan Band 6, kadınlara yönelik periyod takibiyle de sağlığınızı her yönüyle kontrol etmenizi mümkün kılıyor.

  Bir akıllı bileklikten fazlası olma iddiasında…

  10 farklı profesyonel spor modunun yanında yeni ve popüler spor dallarıyla ilgili egzersizleri de takip edebilen HONOR Band 6, egzersizi otomatik olarak tespit edip, detaylı takip modunu da aktifleştirebiliyor. Spor takibinde koşu mesafesi, süre, tempo, yakılan kalori gibi değerleri bildiren akıllı bileklik, 50 metreye kadar suya dayanıklılığı sayesinde yüzerken de kullanılabiliyor. Hatta yüzme sırasında kulaç frekansınız ve yüzme mesafenizi de ölçüyor.

  14 güne kadar pil ömrüne sahip olan HONOR Band 6, yoğun kullanımda bile 10 günlük pil süresi vadediyor. Manyetik şarj ünitesine kolayca yerleştirilebilen bileklik, hızlı şarj özelliği de barındırıyor. Bu sayede bilekliğinizi sadece 5 dakika şarj ederek, 2 gün boyunca kullanabiliyorsunuz. Bluetooth üzerinden telefon aramalarını ve bildirimleri anında gösterirken, akıllı telefonunuzun kamera deklanşörü olarak da görev alabiliyor. Akıllı bileklik Meteor Siyahı, Martı Grisi ve Mercan Pudrası gibi renk seçenekleri ile geliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN