İddia: Snapdragon 710 işlemcili ilk akıllı telefon Ocak’ta geliyor

0

Samsung’un Snapdragon 710 işlemcili akıllı telefonunu 2019 ocak ayında tanıtması bekleniyor. İşte detaylar…

Samsung, yeni Snapdragon 710 işlemcili akıllı telefonu için gün sayıyor. Ocak ayında duyurulması planlanan yeni model için satış tarihi konusunda ise yılın ilk ayları konuşuluyor. Şimdi Ocak ayında çıkarılması planlanan telefonla ilgili detaylara daha yakından bakalım.

Bilindiği gibi Samsung genelde kendi üretimi olan yonga setlerini kullansa da bu tutumunu son zamanlarda piyasaya sürdüğü Galaxy A9 modeli ile değiştirmeye başladığını açıkça göstermişti. 4 arka kameraya sahip olan Galaxy A9’da Qualcomm Snapdragon 660 işlemcisi ile karşımıza çıkmıştı. Bunun ardından ise yeni dedikodular Samsung’un Snapdragon 710 işlemciye sahip yeni bir model üzerinde çalıştığı şeklinde gündeme geldi.

Yeni çıkarılacak olan telefonun adı ve özellikleri konusunda net bir bilgi henüz mevcut değil, ancak ortaya atılan iddialar Galaxy A10 isimli bir modelin Ocak ayında karşımıza çıkacağı şeklinde. Bu iddiaların kaynağında ise şirketin gelecek yıl Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 modellerini tanıtacak olması geliyor. Bunların yanına bir de Galaxy A10 neden olmasın diye düşünmüyor değiliz…

Son olarak Samsung’un yeni telefonu hakkında ortaya atılan iddianın arkasında ise bir Twitter kullanıcısı var. MMJD_ rumuza sahip olan bu kullanıcı, daha önce Samsung cihazları ile ilgili oldukça isabetli tahminler yapmış olması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Cevap bırakın