İddia: Samsung Galaxy X, CES 2019’da tanıtılacak

0

Merakla beklenen ve hala bir iddia maiyetinde olan katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy X modelinin, Ocak ayında düzenlenecek CES 2019 kapsamında lanse edilebileceği öne sürüldü. İşte konuya ilişkin detaylar…

Katlanabilen ekranlı akıllı telefonun bir bilim kurgu figürü olarak dikkat çekici olduğuna şüphe yok. Sürekli bir keşfetme içinde olan teknoloji dünyası adına ilgi çekici bir argüman sunduğu da tartışmasız gerçeklerden. Ancak şu bir gerçek ki Samsung’un ‘katlanabilen ekran’ özelliği sunan bir modelle teknoloji raflarını adeta uzay üssüne dönüştürme planları uzun süredir biliniyor.

Çarpıcı görünümüyle fark yaratma potansiyeli hayli yüksek olan ‘olası’ modelin kamuoyunda uzlaşıya varılmış bir ismi bile var; Galaxy X ve şimdi bu beklentinin tanıtım tarihine ilişkin bilgiler söz konusu…

ABD teknoloji basınında yer bulan haberlere göre Samsung, inovasyon noktasında yüksek noktalara çıkması beklenen Galaxy X modelini, 2019’un hemen ilk günlerinde düzenlenecek olan CES 2019 kapsamında tanıtacak. Modelin tanıtımın bir ay sonrasında satışlarına başlanacağı bilgisi de var.

(Sadece) 300 bin adet üretilebilir…

İlginç bir diğer ayrıntı olarak da Samsung’un tüketici ilgisinin ölçümü konusunda temkinli bir yaklaşım sergileyerek ilk etapta 300 bin ünite kadar akıllı telefon üretebileceği kaydediliyor.

Tüm bu çarpıcı argümanların birer iddia olduğunun altını çizmeyi yerinde buluyoruz.
Yine de heyecan katsayısı bir miktar artmadı değil.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: Görsel, yazar tarafından konuyla ilişkilendirilmiştir. Temsilidir.

Cevap bırakın