İddia: Samsung Galaxy S21, S Pen ile gelebilir

0

Samsung Galaxy S21 ve S Pen birlikte görüntülendi. İşte yeni amiral gemisine ilişkin en son detaylar…

Galaxy S20 ailesi yılın ilk çeyreğinden bu yana piyasada boy gösteriyor ve teknoloji dünyası şimdiden Samsung’un bir sonraki amiral gemisi modelini konuşmaya başladı. Önümüzde Şubat ya da Mart ayında piyasaya sunulması beklenen yeni Samsung Galaxy S21 ile ilgili oldukça şaşırtıcı detaylar mevcut…

Kısa zaman önce Galaxy S21’e ait olduğu iddia edilen bir fotoğrafta modele bir S Pen Stylus’ın eşlik ettiği görüldü. Normalde Galaxy Note serisine ait olan S Pen özelliğini bir Galaxy S modelinde gözlemlemek, alışılmışın dışında bir deneyim.

Note serisini andıran tek detay S Pen desteği değil…

Görsele bakılırsa Yeni Galaxy S21, arka kamera tasarımında da Galaxy Note modellerini andıran çizgileri tercih etmişe benziyor. Bu sızıntıların elbette piyasaya çıkacak modelden farklı olması ihtimali olsa da teknoloji dünyasının fikri bambaşka… Görünüşe göre Samsung, Galaxy Note ve Galaxy S modellerini tek bir cihazda birleştirerek, her iki modeli de tercih eden kullanıcılara hitap edebilecek yeni nesil çok yönlü kullanıma uygun bir amiral gemisi modeli sunmayı amaçlıyor.

Yeni Samsung Galaxy S21 için işlemci tarafında konuşulan iki isim söz konusu: Exynos 1000 ve Snapdragon 875…  Bu iki işlemci modelinden Snapdragon 875 daha yüksek saat hızları ve performansı ile ön plana çıkarken Exynos 1000 ise Snapdragon modellerini aratmayan özellikler sunuyor. Ayrıca Güney Koreli üreticinin yeni modeline güç verecek bataryaların üretimi konusunda da işi sıkı tuttuğu ve bunun için yoğun mesai harcadığı kaydeddiliyor.

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın