İddia: Samsung Galaxy S10, üç model halinde gelebilir

0

Samsung’un merakla beklenen Galaxy S10 serisinin üç farklı model halinde gelebileceği iddia edildi. İşte detaylar…

Teknoloji dünyasının önde gelen haber kaynaklarından biri olan Evan Blass, bir kez daha kamuoyunun dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı. Popüler ‘sızıntı’ habercisi Blass, Samsung’un sonraki büyük süper-star akıllı telefonu Galaxy S10’la ilgili olarak sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Galaxy S10’un üç farklı model halinde geleceğine işaret eden Blass, böylelikle tanıtımına uzun bir süre olan üst segment akıllı telefona dair merak edilen önemli soruya –henüz resmi olarak doğrulanmamakla birlikte- ilginç bir yanıt getirmiş oldu.

Çeşitli kaynaklardan sızdırdığı bilgilerle tanınan Blass’e göre Galaxy S10 serisi; Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ olmak üzere üç farklı model halinde geliyor. Söz konusu modellerin ekran boyutları da belirtiliyor. S10 Lite’ın 5.8 inç, S10’un 6.1 inç ve S10+ modelinin 6.4 inçlik ekrana sahip olacağı kaydediliyor. Ek olarak cihazların ön kısımda ‘delik’ şeklinde kamera tasarımının da yeni Galaxy S serisinde belirleyici özellikler arasında olacağı vurgulandı.

Diğer yandan S10 ve S10+ modellerinin yanında S10 Lite’ın da yer alması sürpriz olarak yorumlandı.

Popüler Samsung Galaxy S serisinin bir sonraki üyeleri, 2019 yılında tanıtılacak.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın