İddia: Oyun dünyasının efsane isimlerinden Kojima, Microsoft ile anlaştı!

0

Hideo Kojima, Xbox’a özel yeni ve özel bir yapım tasarlayabilir…

Son gelen bilgiler, oyun dünyasının hatırı sayılır isimlerinden biri olan Hideo Kojima’nın Xbox’a özel yeni bir oyun için Microsoft ile anlaşmaya oldukça yakın olduğu yönünde. Peki Kojima, gerçekten Microsoft ile anlaşacak mı?

Hideo Kojima, sevilen birçok oyunun tasarımlarını gerçekleştiren isim. Oyun dünyasında özel bir yere sahip olan ve özellikle son dönemlerde bazı söylentilere konu edilen Kojima ve Xbox ile ilgili bir iddia mevcut. Bir oyun için Kojima’nın Microsoft ile anlaştığı, iddiaların temelini oluşturuyor.

Kojima ve Microsoft, yeni bir oyun için anlaştı mı?

Konuyla ilgili tanınmış teknoloji sitesi VentureBeat, bir haber yaptı. Bu habere göre Kojima ve Microsoft, bir oyun için nitelikleri ön sözleşmeyi andıran bir belge üzerinden imzaları attı. Bu haberin gündeme bomba gibi düştüğünü belirtelim.

Haberin devamında, anlaşmanın henüz kesinleşmediği ifade ediliyor. Fakat tarafların anlaşmaya çok yakın olduğu da belirtiliyor. Kojima’nın yeni oyun için ihtiyaç duyacağı şeylerin hazırlanmaya başladığı vurgulandığı için pek çok insan, konuyu derinlemesine bir şekilde araştırmakta.

Oyunla ilgili şu ana kadar bir açıklama yapılmasa da söylentiler, iş birliğinin çok büyük bir ihtimalle gerçekleşeceği yönünde.

Kojima hayranları, konuyu yakından takip ederek iddianın doğru olup olmadığını öğrenmeye çalışıyor. Anlaşmanın gerçekleşmesi halinde, yaratıcı oyunlarıyla Kojima, Xbox’a özel yeni ve özel bir yapım tasarlayabilir.

Cevap bırakın