İddia: Oppo Find X2 League Of Legends Edition yolda

0

Oppo’nun güncel üst segment modellerinden biri olan Find X2, bu defa League Of Legends evreniyle buluşuyor…

Oppo Find X2 modelini bir süredir tanıyoruz… Firmanın en üst segment modelleri arasındaki Find X2, 65W hızlı şarj özelliği, Snapdragon 865 yonga seti, 120 Hz ekran ve üçlü kamera dizilimiyle boy gösteriyor. Bu noktada Çin’in sosyal medya ağı Weibo’da ortaya çıkan bir sızıntı, Oppo’nun Find X2 ile ilgili başka plânları olduğunu bize gösteriyor. Bu sızıntıya göre Oppo, 19 Ekim’de yepyeni bir Find X2 modeli tanıtacak.

Tanıtılacak akıllı telefon, Oppo Find X2’nin bir League Of Legends Edition sürümü olacak. League Of Legends 2020 itibarıyla 11. yılını kutluyor ve oyunun Asya ülkelerinde ciddi bir popülaritesi bulunuyor.

İddialara göre Find X2’nin bu yeni sürümü 8GB RAM ve 256 GB depolama seçeneğiyle piyasaya sunulacak. Tıpkı güncel Find X2 modeli gibi Color OS 7.1 ile gelecek olan modelin arka yüzeyinde “Worlds 2

020” logosu yer alıyor. Bu, League Of Legends’ın 2020 dünya şampiyonasına ait bir pazarlama sloganı – aynı zamanda bu yıl Shangai’de gerçekleşen e-spor turnuvasını da ifade ediyor.

Oppo Find X2 League Of Legend Edition modelinde oyun evrenine ait renklerin kullanıldığını; mavi ile yeşilin harmanlandığını görüyoruz. Ayrıca hem kamera çevresindeki hem de telefonun kenarlarındaki altın rengi şeritler dikkatimizi çekiyor. Altın şeritler Oppo’nun pek çok modelinde daha önceden de kamera lenslerinin kenarlarına uygulandığı için, oldukça beklenen bir tasarım detayı olarak karşımıza çıkıyor.

Doğruyu söylemek gerekirse, bir önceki nesil Find X’in o geleceğe ait tasarımı, başarılı renkleri ve motorize yapıya sahip kamerasının ardından onun devamı niteliğindeki Find X2’nin çok sade çizgilere sahip olmasına şaşırmıştık. Şimdi ise Find X2’nin bu özel sürümüyle beraber Oppo’nun doğru bir hamle yaptığını düşünüyoruz. Oppo’nun Find serisi modellerinde bu tarz eğlenceli ve farklı denemeleri sunmaya devam etmesi, bizce akıllı telefon pazarına renk katacaktır.

Cevap bırakın