İddia: OnePlus 7 Pro UFS 3.0 ile gelecek

0

OnePlus 7 Pro yeni akıllı telefon modelinin tanıtımı 14 Mayıs’ta gerçekleşecek. Ortaya çıkan yeni bilgiler ise akıllı modelin UFS 3.0 süper hızlı depolama ile geleceği yönünde…

Çinli teknoloji devi OnePlus, yeni çıkaracağı telefonun tanımına çok az bire süre kala yeni bir iddia ile gündeme geldi. Gelen bilgilere göre şirketin yeni telefonu olan OnePlus 7 Pro, UFS 3.0 süper hızlı depolama teknolojisi ile kullanıcılara sunulabilir.

OnePlus 7 Pro ile Gelen UFS 3.0 Avantajları neler?

OnePlus 7 Pro yeni akıllı telefon modelinin tanıtımı 14 Mayıs’ta gerçekleşecek. Ortaya çıkan yeni bilgiler ise akıllı modelin UFS 3.0 süper hızlı depolama ile geleceği yönünde. Zira bu yeni özellikle ile birtakım avantajlar da ön plan çıkacak.

  • Öncelikle cihazın hızında ciddi oranda bir artış olması muhtemel gözüküyor.
  • Ayrıca UFS 3.0 ile bant genişliğinin bir önceki modele göre 2 katına yani 2.9 GB/s hızına çıkması öngörülüyor.
  • Enerji tüketimini düşüren bu özellik aynı zamanda pil ömrüne de katkıda bulunuyor.

UFS 3.0 süper hızlı depolama teknolojisi bulunduracak olan OnePlus 7 Pro, gelişmiş bir özeliğe sahip olması nedeniyle fiyatında birtakım değişiklikler yaşanacağı ve yeni özeliğin telefon fiyatını yükselteceği söyleniyor.

Yeni modelde yer alması beklenen UFS 3.0 özelliğini okuma ve yazma hızında önemli artış göstereceği aşikar, ancak bunun fiyata nasıl etki edeceği henüz bilinmiyor.

Cevap bırakın