İddia: Motorola Razr 2’nin ekranı daha büyük olacak

0

Önümüzdeki aylarda duyurularak olan Motorola Razr 2’nin katlanabilir telefon segmentinde önemli bir konuma yerleşmesi bekleniyor…

Motorola yeni katlanabilir telefonu Razr 2’nin özellikleri hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi beklenen Razr 2, iddialara göre daha büyük bir ekrana sahip olacak.

Yeni bilgiler ile durumu netleşmeye devam eden Razr 2 modelinin katlanabilir telefon segmentinde önemli bir konuma yerleşmesi bekleniyor. Son gelen bilgilere göre hakkında önemli detaylar Motorola Razr 2’nin Eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yeni Razr modeli hakkındaki ilk bilgiler DSCC CEO’sundan geldi. CEO Ross Young’a göre Motorola Razr 2 ana ekranı 6.2 inç boyutundan 6.7 inç’e çıkacak. Ana ekranın büyümesi yanı sıra kapak ekranı da büyüyecek. Buna göre yeni Razr modeli en büyük rakiplerinden birisi olan Galaxy Z Flip ile aynı boyutta bir ekrana sahip olmuş olacak.

Geçtiğimiz günlerde de model hakkında bazı teknik özellikler ortaya çıkmıştı. Cihaz üst düzey akıllı telefonlar gibi bir performans vaat etmezken gücünü Snapdragon 765G işlemcisinden alacak. İlk model olan Motorola Razr ise Snapdragon 710 ile piyasaya çıkmıştı.

Modelin rakipleri arasında yer alan Galaxy Z Flip serisi Snapdragon 855+ işlemcisi ile piyasaya çıkacağı düşünülürse cihazın rakibine göre daha uygun fiyatlı olması bekleniyor.

Cevap bırakın