Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital Kültürİddia: LG G Flex 3 2016 Mart’ında...

  İddia: LG G Flex 3 2016 Mart’ında…

  Ekran_Resmi_2015-12-16_01_17_50Gerek akıllı telefonlar gerek diğer teknoloji cihazları için ‘sonraki adımlara’ dair oldukça hareketli günler söz konusu. Çok sayıda cihazın tanıtım tarihi çeşitli belge ve kaynaklara dayandırılarak açıklanıyor; elbette bu noktada ‘sızıntı gazeteciliği’ öne çıkıyor.

  Firmaların içerisindeki bazı bilgilerin dış dünyaya sızdırılması olarak da tanımlanabilen bu durumun özellikle Apple’ın olası iPhone 6c modeli, Sony Xperia ve Galaxy S serilerinin sonraki versiyonları üzerinde yoğunlaştığı görülüyor.

  Son gelişme ise Güney Kore’nin önemli teknoloji şirketlerinden biri olan LG’yle ilgili. Şirketin eğimli ekrana sahip akıllı telefon serisi G Flex’in son halkasının Mart 2016’da duyurulacağı belirtiliyor. lg g flex

  Daha önceki LG Flex ve LG Flex 2’nin ABD’de düzenlenen CES fuarlarında duyurulmasına karşın, son raporlar eşliğinde 2016 yılındaki ilgili modelin Mart’ta geleceği belirtiliyor. Akıllı telefonun eğimli ekranı ile birlikte yılın iddialı modellerinden biri olması muhtemel. Peki beklenen LG G Flex 2 özellikleri neler?

  Akıllı telefonun (phablet olarak da sınıflandırılabilir) 6 inçlik oldukça büyük bir ekranla geleceği kaydediliyor. Ayrıca ekranının QHD çözünürlüğe sahip olacağı, tasarımında ise metal malzemenin kullanılacağı belirtiliyor. Yani 2016’daki metal trendinin yansımalarından biri de LG G Flex 3 olabilir.

  Cihazda Snapdragon 820 işlemcisinin de kullanılacağı iddialar arasında. Bu arada diğer amiral gemisi modeli LG G5’in de 2016 Nisan’ında duyurulması yönünde güçlü emareler söz konusu. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN