İddia: iPhone X için yeni renk yolda

0

iPhone X için yeni bir renk seçeneğinin sunulabileceği iddia ediliyor…

iPhone X, son dönemin en çok ilgi gören üst segment akıllı telefon modellerinden biri durumunda. Akıllı telefonun renk alternatifleri ise gümüş ve uzay grisi. Ancak geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir iddia, cihazın renk alternatiflerinin artırılacağına işaret ediyordu. Buna göre iPhone X, blush gold yani kızıl altın adını alan yeni bir renkle sunulacaktı. Bu tür bir rengin iPhone X tanıtılmadan önce de cihazdaki renkler arasında yer alacağı yönünde kimi haberlere de tanıklık edilmişti. Gelişmeler, Mart ayının sonunda düzenlenecek Apple etkinliği kapsamında yeni rengin duyurusunun gerçekleşebileceği yönünde.

Diğer taraftan Apple’ın iPhone X’un yanı sıra iPhone 8 ve 8 Plus modellerinde de kırmızı rengi Product Red kategorisi altında sunacağı konuşuluyor. iPhone X kırmızı yolda…

Bilindiği üzere önceki yıllarda görülen bu tip bir renk hamlesi, hatrı sayılır bir başarı yakalamış, önemli ölçüde satış adedine ulaşılmıştı.

Bir de iPad gelecek…

Apple’ın bir de nispeten daha düşük fiyatlı bir iPad modeli sunması bekleniyor. İnce ekran çerçevelerine sahip olmayacağı iddiaları da son dönemde Apple’a yakınlığı ile bilinen basın organlarında yer buluyor. Yine Apple AirPower kablosuz şarj aygıtının da tanıtımı beklentiler arasında. Söz konusu iddialara dair nihai sonuçları 27 Mart 2018’de gerçekleştirilecek Apple etkinliğinde görmek mümkün olacak. Gelişmeleri aktaracağız…

Apple’ın iPhone serisinin 10. yılı için özel olarak geliştirdiği akıllı telefon MediaMarkt’ta buraya tıklanarak detaylı şekilde incelenebilir ve online alışverişle satın alınabilir.

Cevap bırakın