İddia: iPhone 12 8 Eylül’de tanıtılabilir

0

İddialara göre Apple, iPhone 12’yi Eylül ayının ilk günlerinde lanse edebilir. İşte detaylar…

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefon serisi için lansman tarihi spekülasyonları aralıksız sürüyor. ABD basınında yer alan son iddialara göre iPhone 12, 8 Eylül 2020’de gerçekleştirilecek online etkinlik ile birlikte kamuoyuna sunulacak.

Teknoloji şirketinin her yıl Eylül ayının ikinci haftasına girilirken iPhone lansmanı düzenlediği hatırlandığında, önceki yıllara yakın bir fikstürün gözönünde olduğu aşikar. Diğer yandan Apple tarafından konuyla ilgili herhangi bir yorum ya da açıklama paylaşılmış değil. Yani iPhone 12 tanıtım tarihi hakkında nihai duyuru henüz gelmedi, ancak Ağustos ayı içerisinde konunun netlik kazanacağını belirtelim. Zira Apple, iPhone tanıtımları öncesinde düzenlenecek etkinlik için her sene mutlaka tarih ve saat bilgisini içeren bir duyuru gerçekleştiriyor.

Apple Glass mı geliyor?

Öte yandan iPhone 12 serisinin yanı sıra yeni Apple Watch Series 6’nın da tanıtılması olası görünüyor. Ek olarak son iddialara göre Ekim ayının sonuna doğru yeni Mac modelleri için bir başka etkinlik daha düzenlenecek. söz konusu etklinlikte teknoloji şirketinin Apple Glass adını verdiği yeni bir ürün grubunu ilk kez sunabileceği de kaydediliyor. Ancak iPhone 12 tanıtım tarihi de dahil olmak üzere tüm bilgilerin henüz kesin olmadığının altını çizmekte yarar görüyoruz.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın