İddia: Google Pixel 3 üç farklı renkle gelecek

0

Google’ın kısa süre içerisinde tanıtacağı Pixel 3 modelinin renklerine işaret eden bir görsel uluslararası basında yer buldu. İşte detaylar…

Google’ın 9 Ekim 2018 tarihinde duyurusunu gerçekleştireceği yeni Pixel 3 ve Pixel 3 XL için bilgiler gelmeye devam ediyor. Ortaya çıkan detaylardan biri de modellerin renk seçeneklerinin ne olacağı sorusuna yanıt maiyetinde.

Yeni bir görselin basında yer bulmasıyla ortaya çıkan bilgi, Google Pixel 3’ün üç farklı rankle geleceğine işaret ediyor. Henüz doğruluğu kesin olmamakla birlikte söz konusu renkler siyah, beyaz ve nane ya da turkuaz olarak tanımlanabilir.

Üç ayrı arka plana sahip olduğu görülen görselde, modellerin tasarımlarına dair ipuçları da açıklık kazanmış durumda. Telefonların ana hatları net olarak gösterilirken ekranlarının etrafında ince birer çarkla geldikleri dikkatlerden kaçmıyor. Bu kısımlar farklı renklerde de gelebilir.

Nane taslaklı beyaz model, güç düğmesinin de nane renkte olduğunu düşündürüyor. Elbette bu bir spekülasyon, ancak görüşlere göre Google’ın bu şekilde kullanıcılarına ‘daha aktif’ bir tasarım sunması da mantıklı olabilir. Öte yandan beyaz ve siyah renklerin dışında nane rengi, sektörde pek sık rastlan bir seçim değil. Google’ın bu noktada ilginç bir karar verdiğini düşünmek olası.

Sonuç olarak tüm nihai renkler ve her iki modelin ayrıntılarının netlik kazanması için geriye 1 aydan kısa bir süre kaldı.

Cevap bırakın