İddia: Galaxy Note 9 tanıtım tarihi ile şaşırtabilir

0

Samsung, Galaxy Note 9’u ne zaman tanıtacak? İşte bu sorunun yanıtına dair son spekülasyonlar…

Samsung, önemli başarılarla dolu bir ilk yarının ardından 2018’in ikinci yarısında özellikle Galaxy Note 9 ile adından söz ettirmek istiyor. Şirketin en önemli üst segment serilerinden biri olan Note’un merakla beklenen sonraki modeli olan Galaxy Note 9 tanıtım tarihi ise her yıl olduğu gibi çeşitli spekülasyonları beraberinde getiriyor.

Daha önce Eylül aylarında tanıtımı gerçekleştirilen serinin son yıllarda Ağustos aylarında lanse edildiğine de tanıklık edildi. Son iddialara göre bu senenin lansmanı Ağustos ayı içerisinde gerçekleşebilir.

Kore kaynaklı haberlere göre Samsung, ilgili akıllı telefon modelinin ekran panelleri için üretim aşamasına Nisan ayı itibarıyla başladı. Bu süre, panellerin üretimine önceki yıllarda Mayıs-Haziran gibi başlandığı düşünüldüğünde cihazın her zamankinden daha erken bir tarihte kamuoyuyla buluşabileceğine yönelik iddiaları güçlendiriyor.

Samsung Galaxy Note 9 özellikleri arasında ise ekran, sıklıkla gündeme geliyor. Son iddialara göre Galaxy Note 9 ekranı 6.38 inçlik büyüklüğe sahip olabilir. Yani tüm zamanların en büyük ekranlı Note modeliyle karşı karşıya kalınması şeklinde bir olasılık var.

İlgi çekici bir diğer iddia da 2019 yılı modelleri ile ilgili. Genelde Galaxy S serisi modellerini MWC fuarlarında tanıtan Samsung’un Galaxy S10’u bu kez Ocak ayında, CES 2019 kapsamında görücüye çıkarabileceği konuşuluyor.

Cevap bırakın