Galaxy Note 8, 3300 mAh kapasiteli pil ile gelebilir

0

Samsung Galaxy Note 8, teknoloji dünyasında ana gündem maddelerinden biri durumunda. 23 Ağustos 2017 tarihinde resmi tanıtımı gerçekleştirilecek cihazın merak edilen birçok detayı da bu sayede açıklık kazanmış olacak. Diğer taraftan çeşitli haberler kamuoyunda yer bularak, Note 8’in özelliklerine dair ipuçları vermeye devam ediyor. Ortaya çıkan yeni bir görsel, Galaxy Note 8’in piline işaret ediyor. Samsung tarafından doğrulanmasa da bu görselin Note 8’in olası pil kapatesine ışık tutabileceği görülüyor.

Note 8 pilinin 3000 mAh seviyesinin üzerinde olması bekleniyordu. Çünkü geçtiğimiz aylarda tanıtılan Galaxy S8 modelindeki pil, daha küçük ekran boyutuna karşın 3000 mAh yapısında gelmişti. Büyük ekranlı Galaxy S8 Plus’taki pil ise 3500 mAh kapasiteliydi. Beklenti, iki pil kapasitesinin arasında bir konumlandırma şeklindeydi ve söz konusu görsel de bunu doğrular türde.

Görselde Galaxy Note 8’in pilinin 3300 mAh olduğu iddiası bulunuyor. Bu noktada ‘iddia’ doğru bir ifade, çünkü resmileşmiş bir bilgiyle karşı karşıya değiliz. Bununla birlikte beklentilerle tam olarak bir örtüşmenin ortada olduğunu belirtmek mümkün.

Galaxy Note 8’in 6.3 inç ekrana sahip olacağı kaydediliyor. Cihazda iki farklı işlemci bulunacak, ayrıca 6 GB RAM ve güçlü kamera argümanları da akıllı telefonun öne çıkacak özellikleri arasında yer bulacak.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: En üstteki görsel temsilidir.

Cevap bırakın